تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۲۳
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

دستگیری عوامل شهادت مأموران حافظ آرای مردم در سیستان‌وبلوچستان

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای از دستگیری تیم تروریستی هشت‌نفره در این استان خبر داد و اعلام کرد: اعضای این تیم تروریستی در شهادت شهدای حافظ آرای مردم در انتخابات هفته اخیر دست داشتند.
دستگیری عوامل شهادت مأموران حافظ آرای مردم در سیستان‌وبلوچستان
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، در بیانیه اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان آمده است: حمله تروریستی ناجوانمردانه به خودروی حامل صندوق آرای مردم جکیگور شهرستان راسک در بامداد نهم تیرماه، منجر به شهادت و مجروحیت چند نفر از مدافعان سرفراز امنیت شد.

 بلافاصله سربازان گمنام امام‌زمان (عج) در اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان، عملیات گسترده و همه‌جانبه شناسایی و تغییر تروریست‌ها در داخل و خارج از کشور را به اجرا گذاشتند.

 مجموعه اقدامات ترکیبی و چندلایه شناسایی و تعقیب تروریست‌ها طی چند مرحله در نقاط مختلف و مخفیگاه‌های متعدد جنایت‌کاران مزدور در سطح سیستان و بلوچستان انجام شد.

 آخرین مرحله آن در ساعت چهار بامداد روز پانزدهم تیرماه به اجرا گذاشته شد که منجر به دستگیری هر هشت عضو عملیاتی و پشتیبانی تیم تروریستی و کشف چندین قبضه سلاح و مهمات مربوطه، نارنجک، بیسیم دستی و مقادیر قابل‌توجهی مواد منفجره شد.

 بر اساس اطلاعات موثق، هدایت تروریست‌های دستگیر شده از خاک یکی از کشورهای همسایه صورت‌گرفته و در حال فراهم‌آوردن مقدمات برای اجرای عملیات تروریستی گسترده در روزهای بعد بودند که با الطاف الهی و سرعت عمل دلاورمردان بی‌نام‌ونشان اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.

 با درود به ارواح طیبه شهدای حافظ آرای مردم، اطمینان می‌دهیم که تنبیه سخت عوامل هدایت‌کننده تروریست‌ها، هرجا که باشند همچون گذشته در دستور کار بوده و مشمول مرور زمان نخواهد شد.

انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcdfn0ffyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما