تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۹
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان خبر داد:

اجرای ۲۳۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای مواصلاتی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: روکش آسفالت ۲۳۰ کیلومتر در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل طی سه‌ماهه اول سال جاری اجرا شده است.
اجرای ۲۳۰ کیلومتر روکش آسفالت محورهای مواصلاتی
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، ایوب کرد در گفتگو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت محورهای شریانی در سه‌ماهه اول سال جاری به طول ۲۳۰ کیلومتر باهدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش میزان خرابی راه و افزایش عمر آن در محورهای مواصلاتی اجرایی شده است.

وی افزود: طی این مدت عملیات روکش آسفالت در محورهای زاهدان بم، زاهدان میرجاوه، زاهدان - خاش، زاهدان نهبندان، زاهدان زابل، خاش سراوان، سراوان کوهک، سراوان - سوران و همچنین محورهای روستایی اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باتوجه‌به این که زیر ساخت‌های جاده‌ای و شبکه راه‌ها سرمایه‌های ملی محسوب شده و نقش اساسی در مبادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، روکش آسفالت محورهای مواصلاتی به لحاظ موقعیت ترانزیتی استان و هم‌جواری با کشورهای افغانستان و پاکستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان گفت: تمام تلاش نیروهای راهداری که در سرما و گرما در جاده‌ها حضور دارند، خدمت‌رسانی به مردم و کاربران جاده‌ای است و هم‌وطنان می‌توانند از طریق سامانه ۱۴۱ هر گونه خرابی راه را اطلاع دهند.

انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcezo8zwjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما