تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۴
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

ظرفیت بسیج ما را به اقتدار رسانده است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت بسیج بخش‌های مختلف را در خود جای‌داده است و در بسیاری از حوزه‌ها ما را به اقتدار رسانده است.
ظرفیت بسیج ما را به اقتدار رسانده است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون به نقل از زاهدنیوز، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی در نشست مجمع بسیجیان سیستان و بلوچستان بیان کرد: بعد از شهادت سردار شهید سلیمانی، مقام معظم رهبری اولین موردی که خواستند این بود که باید ما قوی شوم و پایه قوی‌شدن علم و دانش است و تجربه نشان داده است در هر زمینه که قوی شدیم نیازمند علم بودیم، ما باید به علم هم ایمان بیاوریم تا به جایگاه شایسته برسیم.
 
وی ادامه داد: خواهران و برادران بسیجی پیوسته به دنبال اجرایی‌کردن فرامین مقام معظم رهبری هستند و این صفت بسیجی آنان را مفتخرتر کرده است ظرفیت بسیج بخش‌های مختلف را در خود جای‌داده است و در بسیاری از حوزه‌ها ما را به اقتدار رسانده است.
 
فرمانده سپاه سلمان استان تصریح کرد: در ذیل مجمع بسیجیان گروه‌های اندیشه‌ورز از صدر سپاه تا پایین‌ترین و مهم‌ترین سطح سپاه شکل‌گرفته است تا در حوزه‌های مختلف علمی به قله برسیم و گام‌های حساب‌شده‌تر برداریم.
 
وی افزود: اگر ما نسبت به مسائل شناخت نداشته باشیم نمی‌توانیم آن را حل کنیم باید به این مسائل توجه کرد و از کار کلیشه‌ای پرهیز کرد با مسائل بسیاری مواجه هستیم؛ بنابراین باید اولویت‌ها را در استان شناخت. 
 
شفائی تشریح کرد: با علم و دانش می‌توانیم مسائل را حل کنیم و این گام اول است در گام بعدی همه عوامل اجرایی پای‌کار می‌آیند مجامع اندیشه‌ورز باید ارتباط پیوسته با عوامل اجرایی داشته باشند باید پای‌کار آمد.
 
وی ادامه داد: نخبگان و دلسوزان جامعه باید دور هم جمع شوند و به یک نتیجه برسند این اتاق فکر و مجمع اندیشه‌ورز است که جهت می‌دهد و مسیر را بسیار روشن نشان می‌دهد این دلسوزی مجمع بسیجیان در قالب دبیرخانه شود و هر سه ماه به نمایندگان ارائه شود این یک پشتوانه جدی است.
 
فرمانده سپاه سلمان استان مطرح کرد: مسائل عمده کشور را تفکر بسیجی حل کرده هر مسئله لاینحل با این تفکر برطرف شده است ما حافظ انقلاب اسلامی هستیم و تک‌بعدی نیستیم با این تفکر به جایی رسیدم که از لحاظ امنیتی و دفاعی در وضعیت بسیار مطلوب هستیم در وعده صادق دیدیم که چه مسئله‌ای انجام شد.
وی افزود: در استان خیلی جای کار داریم و چه افرادی دلسوزتر کارآمدتر و باتجربه‌تر از شما که مسئولان باتوجه‌به نظرات شما به نتیجه برسند.
 
 شفائی اظهار کرد: ما می‌توانیم از ظرفیت بسیج مجمع بسیج، گروه‌های اندیشه‌ورز استفاده کنیم و مسائل را شناخت باید توجه کرد که منابع محدود است ما می‌توانیم پیشنهاد دهیم و این به صلاح دین، دنیا و آخرت است به بخش‌های که انجام دادیم قانع نشویم باید پیوسته مجاهدت کرد و نگاه عمیقی در این زمینه داشت.
 
انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcbf9b8zrhb0wp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما