تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۵
رئیس انجمن موج‌سواری کشور با اشاره به موقعیت راهبردی سواحل بلوچستان به‌ویژه از زرآباد تا گواتر دشتیاری گفت: سواحل منحصربه‌فرد و ایمن بلوچستان جهت آموزش و برگزاری رقابت موج‌سواری برد دارد و از مهم‌ترین مقاصد ورزش‌های آبی کشور است.
چابهار سواحلی منحصربه‌فرد برای رقابت موج‌سواری دارد
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از روابط‌عمومی ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، علیرضا رستمی عزت در سفر به چابهار بیان کرد: استفاده از ظرفیت موج‌سواران بومی جهت توسعه این رشته در سواحل قابل موج‌سواری کشور، آموزش ورزشکاران و علاقه‌مندان این رشته ورزشی به‌صورت تفریحی و تخصصی، می‌تواند باعث کسب رتبه‌های جهانی شود.
 
 وی از همکاری و مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار در برگزاری رقابت و همکاری با انجمن موج‌سواری جهت توسعه این رشته قدردانی کرد.
 
 رئیس انجمن موج‌سواری کشور با بیان اینکه چابهار سواحل بلوچستان به دلیل متصل به آب‌های اقیانوس هند بهترین مکان برای موج‌سواری است، ادامه داد: امیدواریم مسئولان در چابهار در راستای توسعه رشته موج‌سواری و برگزاری رقابت انتخابی تیم ملی، برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری، اعزام ورزشکاران بومی روستای رمین نهایت همکاری را داشته باشند تا با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار موفقیت‌های زیادی را حاصل کنیم.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcamon6y49nia1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما