تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۰
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار مطرح کردند:

مشارکت در انتخابات گامی دیگر در مسیر دلدادگی به ایران

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیامی مشترک گفتند: مردم سیستان و بلوچستان همگام با ملت ایران با شرکت در انتخابات، گامی دیگر در مسیر دلدادگی به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برداشته اند.
مشارکت در انتخابات گامی دیگر در مسیر دلدادگی به ایران
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیامی مشترک انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به‌عنوان رئیس‌جمهور اسلامی ایران تبریک گفتند.
 
 متن این پیام به شرح ذیل است؛
 
 بسم‌الله الرحمن الرحیم
 جناب مستطاب آقای دکتر پزشکیان
 رئیس‌جمهور منتخب ملت شریف ایران اسلامی
 
 با احترام و آرزوی توفیق حضرتعالی، ضمن پاسداشت مقام والای شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان گرامی ایشان، بر خود لازم می‌دانیم که اعتماد مردم شریف ایران اسلامی و انتخاب جنابعالی را به‌عنوان نهمین رئیس‌جمهور اسلامی ایران تبریک عرض کنیم.
 
مردم نجیب و شریف سیستان و بلوچستان همگام با ملت عزیز ایران با شرکت در این انتخابات مهم، گامی دیگر در مسیر دلدادگی به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی برداشته و نقشه‌های شوم دشمنان را نقش‌برآب کردند.
 
امید است که حضرتعالی به‌عنوان رئیس‌جمهور منتخب ملت شریف ایران، با عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و استفاده از همه ظرفیت‌ها، نهضت خدمت‌رسانی شروع شده را استمرار و ارتقا بخشیده و گام‌های مهمی در مسیر پیشرفت و آبادانی استان سیستان و بلوچستان که به تعبیر دقیق مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، «منطقهٔ انقلاب، منطقهٔ شهید دادن و منطقهٔ حرکت در راه خدا است»، بردارید.
 
اینجانبان ضمن تبریک انتخابات پرشور چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت رشید و بصیر ایران، از درگاه خداوند متعال توفیق خدمتگزاری برای جنابعالی و همکاران محترم و عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستاریم.
 
 انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcepo8zfjh8pvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما