تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان‌وبلوچستان خبر داد:

بهره‌مندی ۱۰۰ هزار مشترک برق از پاداش مدیریت مصرف

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۱۰۰ هزار مشترک توزیع برق این استان در ادامه اجرای طرح پاداش مدیریت مصرف برق، از پاداش این طرح در خرداد ماه بهره‌مند شدند.
بهره‌مندی ۱۰۰ هزار مشترک برق از پاداش مدیریت مصرف
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، محمد رئیسی بیان کرد: با همکاری مشترکان، حدود هشت میلیون کیلووات‌ساعت صرفه‌جویی برق صورت گرفت.
 
وی افزود: حجم مالی این پاداش ۷۸ میلیارد ریال بوده که به مشترکان کم‌مصرف سیستان و بلوچستان تعلق‌گرفته است.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پاداش مدیریت مصرف برق از ابتدای خردادماه تا پایان شهریورماه ادامه دارد، تصریح کرد: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش مصرف برق داشته باشند از این پاداش بهره‌مند خواهند شد.
 
وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های تشویقی در راستای اصلاح فرهنگ مصرف انرژی است، خاطرنشان کرد: هدف صنعت برق از طرح‌های تشویقی، جلب مشارکت حداکثری مشترکان و تأمین برق مطمئن و پایدار است.
 
رئیسی با اشاره به اینکه طرح‌های تشویقی مخصوص مشترکانی است که الگوی مصرف برق را رعایت می‌کنند، اذعان کرد: مشترکان پرمصرف نیز در صورت کاهش مصرف برق خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته، می‌توانند از پاداش مصرف برق بهره‌مند شوند.
 
وی با اشاره به راهکارهای ساده اما مهم مدیریت مصرف برق گفت: استفاده از دمای آسایش (۲۴ - ۲۷ درجه)، استفاده از دور کند کولر آبی، استفاده از سایبان برای سیستم‌های سرمایشی، خاموش‌کردن لامپ‌های اضافه و استفاده از نور طبیعی روز و عدم استفاده از لوازم برقی پر مصرف در ساعت اوج مصرف از جمله این راهکارها است.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مشترکان برق این استان همچنین می‌توانند با نصب اپلیکیشن باانرژی و کاهش ۱۵ درصدی مدیریت مصرف برق در جایزه ۳۰۰ دستگاه خودرو و صدها جایزه نقدی و غیرنقدی دیگر بهره‌مند شوند.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcdjn0foyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما