تاریخ انتشار :شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۲
نماینده مردم سراوان، سیب سوران و مهرستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمریکا و دست نشانده های آن مسبب این اتفاقات است که این کار آنها یک بار دیگر نشان داد آمریکا قابل اعتماد نیست.
شهادت مرزبانان سراوان نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست
به گزارش عصر هامون، هدایت الله میرمراد زهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حادثه شب گذشته که در مرز سراوان اتفاق افتاد ۱۷ تن از مرزبانان در درگیری با اشرار گشته و ۷ تن دیگر زخمی شدند.

وی افزود: همانطور که همه می دانند، ریشه این شرارت ها در منطقه استکبار جهانی به ویژه آمریکا است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون شرارت های زیادی را علیه مردم ایران به ویژه مناطق مرزی از خود نشان داده است و به هر نوعی دشمنی های خود را با ایران نشان می دهند.

این نماینده ضمن محکومیت این اقدامات ناشایست که تاکنون منجر به کشته شدن تعدادی از مردم شده خاطرنشان کرد: ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم و قطعاً حق این شهیدان را خواهیم گرفت.

میرمرادزهی یادآور شد: آمریکا و دست نشانده های آن مسبب این اتفاقات هستند و این کار آنها یک بار دیگر نشان داد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی تأکید کرد: این اقدام ناشایست در زمانی که آمریکا صحبت از اعتمادسازی می کند محکوم است و برخورد با عاملان این ماجرا جزء اولویت های ما است؛ چراکه باید چهره این عاملان برای همگان مشخص شود.

انتهای پیام/۵۰۸۲ https://www.asrehamoon.ir/vdcaa0ny.49neo15kk4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

شما چه سند و مدرکی مشاهده کرده اید که دال بر دخالت آمریکا می باشد.
مهدی
مرگ بر امریکا