تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۰
حاشیه های حضور کاروان تدبیر و امید در شهر زاهدان

گلایه انور بیجارزهی مجری بومی استان از بی برنامه گی اجرای مراسم

اولین حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام روحانی بعنوان رییس جمهور ایران در جمع مردم استان سیستان و بلوچستان با استقبال پرشور مردم و حواشی جالبی همراه بود.
حاشیه های اولین روز حضور کاروان تدبیر و امید در شهر زاهدان
حاشیه های اولین روز حضور کاروان تدبیر و امید در شهر زاهدان
به گزارش خبرنگار عصر هامون،حجت‌الاسلام حسن روحانی دقایقی پیش با استقبال نماینده ولی‌فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان وارد فرودگاه بین‌المللی زاهدان شد و سومین سفر استانی خود را در دیار نخل و کویر کلید زد.
مسیرهای منتهی به فرودگاه مسدود شد/مسافران چمدان به دست با پای پیاده در مسیر فرودگاه
ساعت 8:20 مسافرین پرواز چابهار از بسته بودن مسیر ها به سمت فرودگاه زاهدان ابراز ناراحتی کردند چرا که باید مسیر طولانی تا فرودگاه زاهدان را با بار خود به صورت پیاده طی کنند.
گفتنی ست پرواز زاهدان به چابهار ساعت 8:35 بوده و از ساعت 7 کلیه مسیر ها به سمت فرودگاه زاهدان بسته بوده است.
ساعت 8:30 دانش اموزان با لباس های فرم و پرچم ایران در دست جهت استقبال از رییس جمهور در میدان خاتم حضور دارند.
ساعت 9:52 حسن روحانی و هیات همراه و در جریان دومین سفر استانی دولت یازدهم با استقبال آیت‌الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، علی اوسط هاشمی استاندار و مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت و جمعی از مسئولان و نمایندگان مجلس وارد فرودگاه بین الملی زاهدان شد.
با وجود رویکرد دولت یازدهم در سفرهای استانی رییس جمهور، که اعلام شده در این سفرها برای استقبال از رییس جمهور و هیات همراه هیچ برنامه رسمی پیش‌بینی نشده، اما گویی در زاهدان این رویکرد حاکم نیست، و طبق اطلاع رسانی قبلی، استقبال از رئیس جمهور ساعت 9 صبح در میدان خاتم زاهدان با حضور مردم آغاز شده است.
ساعت 9:50 فرزندان شهید شهرکی و جانباز شه‌بخش ورود رئیس جمهور را به استان ولایت‌مدار و شهیدپرور سیستان و بلوچستان خیرمقدم گفتند.
رئیس جمهور در شرایط حفاظتی ویژه به ورزشگاه رفت
رئیس جمهور و کاروان همراهان وی در طول مسیر فرودگاه تا ورزشگاه 17 شهریور زاهدان جهت اولین سخنرانی در جمع زاهدانی ها مورد استقبال مردمی قرار گرفت که در مسیر منتظر حضور وی بودند و خودروی حامل وی به آرامی و در میان شور و شوق هوادران به آرامی حرکت می کرد.
در جریان استقبال از رئیس جمهور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان حضور داشتند و مردم شرکت کننده بعضا دسته گل، پرچم جمهوری اسلامی ایران و همچنین عکس‌های مقام معظم رهبری، امام خمینی(ره) و رئیس جمهور را در دست داشتند.
در جریان استقبال مردم استان سیستان و بلوچستان از رئیس جمهور تعدادی از مردم استقبال کننده با در دست داشتن پلاکارد‌هایی خواستار احیای تالاب هامون بودند.
در برخی از نقاط زاهدان نیز ستاد‌های با عنوان ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهور با نصب پلاکاردهایی به رئیس جمهور خوش‌آمد گفته بودند. سردار اعتدال،‌ دکتر حسن روحانی مقدم‌تان گلباران، دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی اعتدال و اعتماد به مردم، تدبیر و امید و صل علی محمد یاور رهبر آمد از جمله مطالبی بود که بر روی این پلاکاردها به چشم می‌خورد.
همچنین در داخل شهر زاهدان پلاکاردهایی نصب شده بود که در قالب آن از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی رییس جمهور و ارتباط با سامانه 111 جهت ارتباط با ریاست جمهوری دعوت شده بود.
علی‌رغم اینکه استاندار سیستان و بلوچستان از مردم خواسته بود که برای بیان مشکلات خود با سامانه 111 تماس بگیرند، ولی در کنار ورزشگاه 17 شهریور و در طول مسیر عده‌ای از مردم در حال نوشتتن نامه بودند.
حضور مردان و زنان با لباس های بلوچی، منظره زیبایی را در شهر بوجود آورده بود، همه یک صدا خواهان برطرف شدن مشکلاتشان بودند.
"روحانی دوست داریم"و "دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدی" از جمله شعارهایی بود که مردم با سر دادن آن از رییس دولت تدبیر و امید و کاروان همراهش استقبال کردند. 
گلایه انور بیجارزهی مجری بومی استان از بی برنامه گی اجرای مراسم
انور بیجارزهی مجری بومی استان از بی برنامه ای مراسم  سفر ریاست جمهوری گلایه کرد.
وی گفت : قرار بود من مجری باشم اما در وسط برنامه تریبون را از من گرفتند و به رضا رشید پور دادند.
رشید پور در ابتدای اجرای برنامه با ادعای اینکه نه ماه پیش شعار " دکتر کلید رو رو کن دنیا رو زیر رو کن" از زاهدان جان گرفت مردم را ترغیب به سر دادن این شعار در استادیوم هفده شهریور زاهدان پیش از آغاز سخنرانی روحانی کرد.
حضور چند دانشجو در دیدار دکتر روحانی با ایثارگران و منتخبین
در مراسم دیدار دکتر روحانی رییس جمهور با ایثارگران و منتخبین استان سیستان و بلوچستان جمعی از دانشجویان به نمایندگی بیش از 100 هزار دانشجو حضور دارند.
انتهای پیام/9031 https://www.asrehamoon.ir/vdchvinm.23nzvdftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما