تاریخ انتشار :پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۴
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: عملیات بیت المقدس بوسیله راویان آن دوران در پادگان ها، زندان، سپاه سلمان و اداره آموزش و پرورش زاهدان بازخوانی شد.
عملیات بیت المقدس در زاهدان بازخوانی شد
عملیات بیت المقدس در زاهدان بازخوانی شد
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از زاهدانه،سرهنگ پاسدار ˈحمزه دهقانˈ اظهار داشت: بازخوانی عملیات بیت المقدس با هدف ترویج فرهنگ ایثار، شهادت، معرفی دستاوردهای عملیات بیت المقدس، زنده نگه داشتن آن ایام بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند( نگذارید دفاع مقدس از یاد برود) و جلوگیری از تحریف و فراموشی آن ایام توسط چهار رزمنده عملیات بیت المقدس استان انجام شد.
وی به بیان برنامه های انجام شده در چهارم خرداد در زاهدان پرداخت و گفت: محفل انس با قرآن در پادگان قدیم ارتش زاهدان با حضور نیروهای مسلح برگزار شد.
وی گفت: همچنین همایش شاهدان ایثار  در استانداری سیستان و بلوچستان با هدف نشان دادن نقش مادران شهدا در دوران دفاع مقدس با حضور تعداد زیادی از بانوان و مادران شهدا استان برگزار شد.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان اظهار داشت: برگزاری رقابت دومیدانی ویژه نیروهای مسلح در بهشت محمد رسول الله (ص) زاهدان از دیگر ویژه برنامه های سالروز فتح خرمشهر بود.
وی خاطر نشان کرد: 75برنامه متنوع فرهنگی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در 30 نقطه استان در حال برگزاری است تا اجرای آنها در این ایام گامی موثر در راستای انتقال رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس و گسترش روحیه ایثار و شهادت در جامعه باشد.
انتهای پیام /4382 https://www.asrehamoon.ir/vdcc0eqp.2bq1p8laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما