تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۰
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دو باند مسلحانه قاچاقچیان مسلح منهدم و 8 قاچاقچی دستگیر شدند.
انهدام دو باند مسلحانه مواد مخدر در سیستان و بلوچستان/ یک تن مواد مخدر کشف و 8 قاچاقچی دستگیر شدند
انهدام دو باند مسلحانه مواد مخدر در سیستان و بلوچستان/ یک تن مواد مخدر کشف و 8 قاچاقچی دستگیر شدند
سرهنگ ابراهیم قربانزاده در گفت و گو با خبرنگار انتظامی عصر هامون در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک ماه کار اطلاعاتی از فعالیت باندی از قاچاقچیان مواد مخدر در محور " سراوان به خاش" با خبر شدند.
وی ادامه داد: ماموران در ادامه پس از ردیابی و اقدامات اطلاعاتی مطمین شدند که قاچاقچیان بامداد امروز قصد دارند با استفاده از دو دستگاه خودرو محوله مواد مخدر را از سراوان و خاش به سمت منطقه " کورین" انتقال دهند که بلافاصله پنج اکیپ مجهز از ماموران پلیس مواد مخدر استان این محور را تحت کنترل عملیاتی خود در آوردند.
سرهنگ قربانزاده تصریح کرد: با اقدامات انجام شده، در نهایت خودرو های قاچاقچیان شناسایی و در یک عملیات منسجم پلیسی ماموران صبح امروز ضمن درگیری مسلحانه دو دستگاه خودرو وانت تویوتا و پژو را توقیف و دو قاچاقچی مسلح را نیز دستگیر کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان افزود: در بازرسی از خودرو وانت تویوتا 755 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و ضبط شد.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: طی دو روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و فرماندهی انتظامی زابل نیز در دو عملیات پلیسی ضمن درگیری با قاچاقچیان مسلح موفق شدند  2 نفر از قاچاقچیان را به هلاکت رسانده و حدود 200 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، کراک و هروئین را کشف کنند.
سرهنگ قربانزاده در پایان یادآور شد: در این عملیات ها تعدادی سلاح و مقادیری مهمات کشف و با دستگیری 8 قاچاقچی دو باند مسلحانه مواد مخدر نیز متلاشی شد.
انتهای پیام/9031 https://www.asrehamoon.ir/vdcb9gb0.rhbfapiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما