تاریخ انتشار :شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۸
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: برخی سایت ها و وبلاگ های استان روند تشکیل و تاسیس قانونی خود را با کندی انجام دادند.
سرهنگ اکبری: سیستان و بلوچستان از پیشتازان فضای مجازی کشور است/ دانشی: جشنواره وب استان در اولین گام خوب عمل کرد
سرهنگ اکبری: سیستان و بلوچستان از پیشتازان فضای مجازی کشور است/ دانشی: جشنواره وب استان در اولین گام خوب عمل کرد
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصر هامون، صبح امروز آیین اختتامیه نخستین جشنواره وب استان سیستان و بلوچستان با حضور روح الله مومن نسب عضو کمیته بین الملل مرکز فضای مجازی کشور و جمعی از مسئولان استانی در زاهدان برگزار شد در حاشیه این مراسم سرهنگ اکبری جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصر هامون در خصوص این جشنواره گفت: برگزاری جشنواره وب استان یک کار بسیار خوب و زیبایی بود که برای اولین بار در فضای مجازی استان و کشور برگزار شد.
سیستان و بلوچستان از پیشتازان فضای مجازی کشور است
وی با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از پیشتازان رقابت ها و ظرفیت های فضای مجازی در کشور است، ادامه داد: معرفی فضای مجازی در این جشنواره و رقابت و تشویقات رسانه های فعال استان از برنامه های مثمر ثمر محسوب می شود که امیدواریم بتوانیم این جشنواره را در سال های آینده هم داشته باشیم.
سرهنگ اکبری با بیان اینکه نقاط قوت و ضعف این جشنواره باید سال دیگر تقویت و اصلاح شود، تصریح کرد: ان شاء الله سال آینده جشنواره پر بار تری برگزار خواهد شد اما در حال حاضر به عنوان اولین جشنواره حرکت بسیار خوبی بود.
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عدم حضور برخی رسانه ها در این جشنواره را یکی از نقاط ضعف جشنواره عنوان کرد و افزود: این جشنواره باید در سال آینده رسانه های این استان را به خوبی معرفی و مدیریت کند و این فضا را که خط مقدم نظام جمهوری اسلامی است در بین مردم استان در جهت وحدت و انسجام و معرفی انقلاب اسلامی و دستاورد های آن معرفی و دشمن به خوبی ادا کنیم.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند" فضای مجازی به اندازه ظرفیت خود انقلاب اسلامی است" گفت: باید مسئولین استان و تشکل ها در این فضا ورود کنند و این فضای ناشناخته را به خوبی معرفی نمایند.
جشنواره وب استان در اولین گام خوب عمل کرد
حجت الاسلام عباس دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جشنواره وب استان به عنوان اولین گام در عرصه فضای مجازی خوب عمل کرد، گفت: باید از پایگاه خبری عصر هامون و برگزار کنندگان این جشنواره تقدیر و تشکر کرد که با اجرای این جشنواره یک حرکت تشویق محور و مناسبی را اجرا کردند.
وی با بیان اینکه در برگزاری این جشنواره مشکلاتی وجود داشت، ادامه داد: برخی سایت ها و وبلاگ های استان روند تشکیل و تاسیس قانونی خود را با کندی انجام دادند لذا ما تنوع سایت ها و وبلاگ های دارای مجوز را نداشتیم برای اینکه تشویقی باشد برای افراد فعال در رسانه های مجازی که هم فعالیتشان بیشتر باشد و هم روند قانونی کار را دنبال کنند مورد تقدیر و تشویق قرار گیرند.
انتهای پیام/9031 https://www.asrehamoon.ir/vdccmmqe.2bqp48laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

بهاره
سلام چرا عکسای جشنواره رو نذاشتین؟!