تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲
جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان؛

فضای مجازی فرصتی برای مقابله با جنگ نرم است

جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان گفت: فضای مجازی فرصت مناسبی برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.
فضای مجازی فرصتی برای مقابله با جنگ نرم است
فضای مجازی فرصتی برای مقابله با جنگ نرم است
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه،محسن اکبری در نخستین جشنواره وب سیستان و بلوچستان در مجتمع شهید عالی زاهدان گفت: فضای مجازی بسیار پراهمیت است و امروز دنیا به وسیله این فضا با هم ارتباط دارند.
وی با اشاره به اینکه بهترین پیام انقلاب می‌تواند از طریق فضای مجازی به دنیا صادر شود، افزود: مظلومیت انقلاب اسلامی می‌تواند از همین طریق به دنیا معرفی شود.
جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان ادامه داد: اکنون ما باید از خودمان بپرسیم که آیا به عنوان پیشتاز فضای مجازی چقدر توانسته‎ایم در رابطه با جنگ نرم تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه ناشناخته‌ماندن فضای مجازی باعث آسیب جدی به جامعه می‌شود، گفت: ارتباط با این فضا حتی در روستاها نیز برقرار شده و برای معرفی ظرفیت‌های انقلاب و چهره واقعی آن به دنیا این فضا باید هم به درستی معرفی شود و هم به درستی از آن استفاده شود.
اکبری تصریح کرد: مسئولان این عرصه باید در راستای مدیریت و برنامه‌ریزی این فضا تلاش فراوانی کنند.
جانشین فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان افزود: امروز سیستان و بلوچستان در خط مقدم کشور است و دشمن در این استان دست به تهاجمات بسیاری از قبیل حمله به پاسگاه‌ها، عملیات انتحاری و ... می‌زند و خط دفاعی ما باید محکم باشد و برنامه‌ریزی دقیق باید انجام شود.
این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم برای بالابردن ایمان و اعتقادات جوانان و جهت‌دهی و برنامه‌ریزی تلاش کنیم.
گفتنی است، در این جشنواره از حامیان و برگزیدگان برتر نخستین جشنواره وب سیستان و بلوچستان تجلیل شد.
انتهای پیام/ 4382 https://www.asrehamoon.ir/vdcivvaq.t1awr2bcct.html
نام شما
آدرس ايميل شما