تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری زاهدان:

راه‌اندازی 15 ایستگاه توزیع میوه در زاهدان/ مردم نگران میوه شب عید خود نباشند

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری زاهدان با اشاره به راه اندازی 15ایستگاه توزیع میوه در این شهرستان گفت: امسال نگرانی بابت کمیت محصولات موردنیاز شهروندان در روزهای پایانی سال نداریم.
راه‌اندازی 15 ایستگاه توزیع میوه در زاهدان/ مردم نگران میوه شب عید خود نباشند
راه‌اندازی 15 ایستگاه توزیع میوه در زاهدان/ مردم نگران میوه شب عید خود نباشند
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، براستی که شهر حال و هوای دیگری پیدا کرده و در میان مردم شور و هیجانی تازه به چشم می‌خورد، این شور و حال یادآور حس و حال آشنایی است که نوید آغاز سال نو را با رنگ و بویی بهاری در ذهن هر بیننده‌ای تداعی می کند؛ مخصوصا بعد از ظهرها که در خیابان های شریعتی، مصطفی خمینی، امیرالمومنین و غیره شهروندان زاهدانی مشغول به خرید هستند.
از آنجایی که خرید عید نوروز از سنت‌های دیرین نزد ایرانیان است این مهم نسل به نسل منتتقل شده بگونه ای که در روزهای پایانی اسفندماه جنب و جوش مردم برای خریدهای نوروزی همچون لباس، آجیل، شیرینی و میوه بیشتر شده است.در این میان میوه از جمله کالاهایی است که در روزهای پایان اسفند مورد توجه بوده و سقف خرید بسیار بالایی دارد.
در این رابطه مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری زاهدان اظهار داشت: در ایام نوروز میوه‌ مورد نیاز شهروندان زاهدانی به قیمت مصوب بازرگانی و دولتی عرضه می‌شود.
انور رحمت‌زهی با اشاره به اینکه میدان و بازار تره‌بار در شهر زاهدان جهت ارائه خدمات به شهروندان آمادگی کامل دارند، گفت: میوه شب عید شهروندان زاهدانی با قیمت مصوب تامین شده است.
وی با اشاره به راه اندازی ایستگاه توزیع میوه در شهر زاهدان افزود: به منظور رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان آنها به مراکز توزیع میوه برنامه‌ریزی لازم جهت راه‌اندازی 15 ایستگاه توزیع میوه در نقاط مختلف شهر صورت گرفته است.
این مسئول با بیان آغاز بکار ایستگاه های توزیع میوه بیان داشت: این ایستگاه‌ها به زودی کار خود را آغاز می ‌کنند و تا پایان تعطیلات نوروزی در خدمت شهروندان می باشند.
وی ادامه داد: امسال نگرانی بابت کمیت محصولات موردنیاز شهروندان در روزهای پایانی سال نداریم.
رحمت‌زهی گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده مقرر گردید که در این مراکز میوه‌ مورد نیاز شهروندان به قیمت مصوب بازرگانی و دولتی عرضه و در اختیار مردم قرار گیرد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری زاهدان در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده‌ هرگونه تخلف مراتب را جهت رسیدگی به این سازمان منعکس کنند تا در اسرع وقت پیگیری های لازم در این راستا انجام شود.
انتهای پیام/4382 https://www.asrehamoon.ir/vdchx6n6.23niqdftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما