تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی زاهدان از برگزاری ششمین المپیاد ورزشی محلات به مناسبت هفته دفاع مقدس در زاهدان خبر داد.
برگزاری ششمین المپیاد ورزشی یاوران ولایت در زاهدان/ رقابت بین قوی ترین مردان در محله 5تن آل عبا(ع)
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،عباس شیبک در گفت وگو با خبرنگار زاهدانه از برگزاری ششمین المپیاد ورزشی محلات به مناسبت هفته دفاع مقدس در زاهدان خبر داد و اظهار داشت: این المپیاد ورزشی تحت عنوان یاوران ولایت از 31 شهریور تا 9 مهرماه در محلات و مناطق مختلف شهر زاهدان اقدام به برگزاری مسابقات می کند.
وی گفت: این مسابقات هر ساله به همت شورای اسامی شهر و با همکاری سپاه سلمان استان، معاونت تربیت وسازمان بسیج ورزشکاران سپاه سلمان، شهرداری، فرمانداری، بنیادشهید و امور ایثارگران، اداره ورزش و جوانان زاهدان وهیات های ورزشی برگزار می شود.
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی هدف از برگزاری المپیاد ورزشی در زاهدان را ایجاد شادی و نشاط بین مردم به ویژه ساکنان حاشیه شهر عنوان کرد و افزود: رقص شمشیر و دو چوب، کشتی کچ، فوتبال، همایش صحبگاهی و سفره آرایی بانوان، همایش خانوادگی اسکیت، طناب کشی و دوچرخه سواری ویژه آقایان و همچنین شناسایی قوی ترین مردان که در محله شریعتی شمالی این شهرستان در محله پنج تن آل عبا برگزار می شود از جمله رشته های ورزشی این دور از رقابت ها در بین شرکت کنندگان است.
گفتنی است در ششمین المپیاد ورزشی پیش بینی می شود 1500نفراز ورزشکاران با یکدیگر به رقابت بپردازند.
انتهای پیام/
 

  https://www.asrehamoon.ir/vdcce0q4.2bqm48laa2.html
منبع : پایگاه خبری زاهدانه
نام شما
آدرس ايميل شما