سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
فرهنگ و هنر
امام حسن عسکری (ع)؛ نماد بی نظیر وحدت و اخوت/سیره عملی امام یازدهم بهترین الگو در تنگناهای زندگی است

در گفت و گو با کارشناسان مذهبی مطرح شد؛

کارشناسان مسائل مذهبی از امام حسن عسکری (ع) به عنوان نماد بی نظیر وحدت و اخوت یاد کردند و گفتند: سیره عملی امام یازدهم بهترین الگو در تنگناهای زندگی است.

 
هوشمندی در عملکرد دولت جدید در ایران نشان می دهد که دولت بر این باور است که برای از سرگیری هرگونه مذاکره باید ابتدا طرف های غربی به تعهدات خود برگردند تا ایران نیز نسبت به تعهداتش پایبند باشد.
کارشناسان مسائل مذهبی از امام حسن عسکری (ع) به عنوان نماد بی نظیر وحدت و اخوت یاد کردند و گفتند: سیره عملی امام یازدهم بهترین الگو در تنگناهای زندگی است.
حسین مسگرانی از درخشش هنرمندان سیستان و بلوچستان در جشنواره بین المللی فیلم کودک خبر داد و گفت: جوایز بهترین کارگردانی و دستاورد فنی به دو هنرمند این استان رسید.
علیرضا اصغری حسامیه با اشاره به رواج خرافات از فضای مجازی تا زندگی حقیقی، گفت: ترویج حرف های بی پایه و اساس منجر به تضعیف دینداری مردم می شود و جوانان و نوجوانان ما را با بحران هویت دینی مواجه خواهد کرد.
حسین مسگرانی گفت: همایش منادیان وحدت همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص) با حضور بزرگان شیعه و سنی به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
همزمان با ماه ربیع الاول جدول پخش شبکه نسیم با برنامه های متنوع چیدمان می شود.
ظرفیت‌های جذاب محیط زیستی سیستان و بلوچستان همچون تالاب‌های هامون، صورتی، پدیده‌های زمین شناختی دیدنی و یا تمساح پوزه کوتاه در این استان وجود دارد که سرمایه گذاری روی هریک از آنها به خودی خود می‌تواند زمینه برطرف کردن بخشی از چالش‌های اقتصادی کشور باشد.
امام رضا (ع) بهترین نمونه حکومت داری هستند، به گونه ای که مسئولان ایران اسلامی می توانند در مدیریت، ارتباط با مردم، رفع مشکلات شان و خدمت به آن ها ایشان را الگو قرار دهند و پیشرفت و آبادانی را رقم بزنند.
مجید کلانوری از خسارت ۲۰میلیارد ریالی طوفان شاهین و بارندگی اخیر به بناهای تاریخی جنوب استان و موزه چابهار خبر داد.
مجیدرضا دهمرده گفت: در کنکور سراسری سال جاری، سیستان‌ و بلوچستان حائز رتبه نخست کشوری از حیث فراوانی تعداد دانش‌آموزان تحت‌ حمایت پذیرفته‌ شده در دانشگاه فرهنگیان شد.