پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
فرهنگ و هنر
«صبح آخرین روز» به آنتن شبکه دو می رسد/ سریالی درباره زندگی شهید شهریاری

بعد از ماه رمضان؛

تهیه کننده سریال «صبح آخرین روز» گفت: پخش سریال «صبح آخرین روز» بعد از ماه رمضان آغاز می شود.

 
تهیه کننده سریال «صبح آخرین روز» گفت: پخش سریال «صبح آخرین روز» بعد از ماه رمضان آغاز می شود.
تهیه‌کننده سریال امام علی(ع) کنار ناگفته‌هایی از ساخت این مجموعه، علت حذف دیالوگ‌های ابوذر غفاری را توضیح داد.
حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه با بیان این که امام علی (ع) نمونه کامل جمع زهد و سازندگی در حکومت داری هستند، گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از مولای متقیان الگو بگیرند.
شبکه های سیما به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر، مراسم های زنده ای که در نقاط مختلف کشور برگزار می شوند را به روی آنتن می برند.
محمدعلی ابراهیمی گفت: با توجه به ظرفيت‌هاي سیستان و بلوچستان در صورت برنامه‌ریزی در زمینه گردشگری مي‌توانيم اولين استان بدون بيكار باشيم، اگر در ( ۴۰ شهر و ۷۰ دهستان پنج هزار روستا ) دارای ظرفیت استان هرکدام یک واحد بوم‌گردی داشته باشیم، از این تعداد سه هزار واحد فعال باشند، حداقل ۳۰ هزار شغل مستقیم و ۴۰ هزار شغل غیرمستقیم خواهیم داشت.
دومین کنفرانس بین المللی بیابان لوت با رویکرد گردشگری از امروز به مدت 2 روز با میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان به صورت برخط آغاز به کار کرد.
مراسم شب شعر «دیدار ماه» با حضور جمعی از شاعران کشور برگزار شد. در ابتدای این مراسم پیام رهبر معظم انقلاب و پاسخ ایشان به نامه جمعی از شاعران قرائت شد.
«شاگردپروری» دفتر پنجم از مجموعه شش جلدی علم از منظر الهی است؛ همان کتابی که به نظرم هر استاد حوزه و دانشگاه، مربی و معلمی باید آن را بخواند.
چاپ دوم کتاب «میان لشکر هجران» به قلم سامان سپهوند توسط انتشارات راه یار منتشر و روانه کتابفروشی‌ها شد. این اثر بخشی از تاریخ شفاهی استان لرستان است.
باید از تاریخ امام حسن (ع) عبرتی آخرالزمانی گرفت؛ چه اینکه از مهم‌ترین معضلات آن دوران، عدم بصیرت بزرگان جامعه نسبت به جایگاه و مفهومی به نام امام بود.