شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
سیاسی
داشتن قضات انقلابی با دید حکومتی نیاز کنونی کشور است

رئیس قوه قضائیه در قم:

رئیس قوه قضائیه با بیان این که مسئله قضا بر دوش روحانیت است، گفت: داشتن قضات انقلابی با دید حکومتی نیاز کنونی کشور است و امیدواریم بتوانیم جذب بیشتری از حوزه‌های علمیه داشته باشیم.

 
مرکز واکسیناسیون کرونا با حضور معاون هماهنگ کننده ارتش فرمانده ستاد مبارزه با کرونا تهران افتتاح شد.
شمار مبتلایان جدید به بیماری «کووید-۱۹» در جهان تاکنون به ۱۷۶ میلیون و ۴۹ هزار و ۳۱۹ نفر رسیده و مرگ سه میلیون و ۸۰۰ هزار و ۷۶۷ نفر نیز بر اثر ابتلا به این بیماری در طول شبانه روز گذشته تأیید شده است.
نمایندگان مجلس با ۱۳۵ رای موافق حجت الاسلام حسن شجاعی علی آبادی را به عنوان رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در اجلاسیه دوم مجلس شورای اسلامی انتخاب کردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: فردا روز عرفه، مناجات، دعا و نیایش است؛ امیدوارم همه ملت عزیزمان از این فرصت به خوبی استفاده کنند و از خداوند می‌خواهم که رحمت واسعه خود را شامل ملت عزیزمان کند.
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز انتخاب رئیس کمیسیون اصل نود و همچنین سوال از وزرای فرهنگ و ارتباطات را در دستورکار خود دارند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با توجه به اینکه انرژی مزیت نسبی کشور ماست، نباید در این زمینه دچار تهدید بشویم بلکه باید از این فرصت به گونه‌ای بهره‌ بگیریم که مازاد نیاز داخلی را صادر کنیم.
رئیس‌جمهور به سازمان برنامه و بودجه دستور داد تا اعتبار اختصاص‌ یافته برای حل مشکل آب خوزستان صد در صد تخصیص داده شود.
نخست وزیر عراق در مصاحبه با شبکه سعودی الحدث درباره سفرش به واشنگتن گفت، هدف از این سفر بازتنظیم روابط میان آمریکا و عراق است.
مسئول مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج گفت: از امروز نسخه به روز رسانی شده بازی سفیر عشق منتشر و در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.
ظهره‌وند با بیان اینکه نقشه شوم آمریکایی در افغانستان جریان دارد گفت: طالبان متغیری وابسته است و امروز مردم‌کشی از سوی جبهه مخالف دولت افغانستان به هر بهانه‌ای توجیهی ندارد.
 
برگزاری همایش مردم، امنیت پایدار و پیشرفت  در "ایرانشهر"  
پویش «همه با هم؛ مرگ بر آمریکا» در سیستان وبلوچستان برگزار شد  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم