سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
سیاسی
عصبانیت اصلاح طلبها از حضور رئیسی در کنار مردم و ترس از مقایسه با دولت روحانی

حضور میدانی رئیس جمهور در کنار مردم و سرکشی به واحد های تولیدی تعطیل شده و کارگران بیکار شده در زمان دولت روحانی، عصبانیت چهره ها و رسانه های حامی روحانی را به دنبال داشته است.

 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور نیروی دریایی ارتش در خلیج فنلاند و اقیانوس اطلس تجربه ارزشمندی بود که می‌تواند در همکاری‌های مشترک دریایی ایران و روسیه نقش‌آفرین باشد.
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: ایران همانگونه که در مرحله مقاومت کنار ونزوئلا ایستاد، در عرصه سازندگی و پیشرفت اقتصاد نیز کنار این کشور می‌ایستد.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: عاملان و آمران حمله به شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار دارند و از جنایت خود رهایی پیدا نخواهند کرد.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز در پایان نشست وزرای خارجه کشورهای اروپایی بی‌اشاره به تداوم انفعال بروکسل در قبال تعهدات برجامی‌اش گفت: در مرحله حساسی پیرامون برجام قرار داریم!
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران از مذاکراتی که نتایج عملی ملموس داشته باشد حمایت می کند و چنانچه اعضای برجام به تعهدات کامل خود عمل کنند ایران نیز به تعهدات خود باز خواهد گشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز هفته وحدت و سالروز میلاد نبی مکرم اسلامی حضرت محمد(ص) را تبریک گفت.
رئیس جمهور با بیان اینکه امت اسلامی باید با همدیگر متحد باشند، گفت: فکر تقریب و وحدت امت اسلامی که امام و رهبری بر آن تاکید دارند یک حرکت راهبردی و ضروری در جهان اسلام است.
هشت تن از نظامیان رژیم اسرائیل در یک مشاجره و زدوخورد در یکی از پایگاه‌های نظامی رژیم در شمال فلسطین اشغالی فلسطین زخمی شدند.
محمدرضا نقدی گفت: با شیوع بیماری کرونا ‌تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم و سایر مناطق کشور‌ در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفت.
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به جنایت جدید در مسجد قندهار واکنش نشان داد و اعلام کرد که آمریکا با به جا گذاشتن قاتلان در افغانستان به دنبال انتقام از شکست خود در این کشور است.
 
برگزاری همایش مردم، امنیت پایدار و پیشرفت  در "ایرانشهر"  
پویش «همه با هم؛ مرگ بر آمریکا» در سیستان وبلوچستان برگزار شد  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم