شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
خواندنی ها
چگونگی تغذیه قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا/از مصرف غذاهای التهاب آور پرهیز کنید

واکسیناسیون همگانی استارت خورد؛

با توجه به این که پویش واکسیناسیون همگانی در سیستان و بلوچستان استارت خورد و در سراسر کشور نیز با جدیت در حال انجام است و بدن برای کاهش عوارض احتمالی نیاز به مقاومت دارد، باید قبل و بعد از تغذیه مناسبی بهره برد که در این مطلب به بسیاری از سوالات پاسخ داده می شود.

 
یک زوج سالخورده هندی که با هزینه شخصی گودال های خیابان های محل زندگی شان را تعمیر می کنند به سوژه رسانه ها تبدیل شده اند.
این روزها بسیاری از مردم برای ورزش کردن با پدیده عجیبی به نام «هوم‌جیم» روبرو هستند اما واقعیت پنهان آنها چیست؟
این روزها که کرونا پر قدرت تر از همیشه جولان می دهد، با جهش دیگری از این ویروس به نام دلتا مواجه هستیم، بنابرین دانستن تصویر و علائم بالینی آن و بهترین راه درمان و زمان مراجعه به پزشک برای رهایی از این بیماری کشنده به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده است که در این گزارش به بسیاری از سوالات پاسخ داده می شود.
دانه‌های رازیانه نه تنها عطر و طعم خوبی دارند و بوی بد دهان را نیز از بین می‌برند، بلکه سابقه‌ کهنی در استفاده به عنوان ضد نفخ هم دارند.
مسعود فیروزکوهی گفت: تقویت سیستم ایمنی بدن شاخص ترین نتیجه حاصل از عملکرد ترکیبات انبه در بدن است، خاصیتی که در این شرایط شیوع کرونا، مقاومت ما را در برابر بیماری بالا می برد، بنابراین، مصرف این میوه مقوی این روزها توصیه می شود.
خرما به دلیل این که حاوی املاح و ویتامین ها، فیبر و درشت مغذی هاست ارزش غذایی بالایی دارد، به گونه ای که طبق گفته کارشناسان در تقویت سیستم ایمنی بدن معجزه می کند، بنابراین مصرف آن در روزهای کرونایی می تواند بسیار موثر باشد.
برخی طراحان داخلی بر این باورند که فضای داخلی کاخ‌های ریاست‌جمهوری دنیا به طرز شگفت‌انگیزی، منحصر بفرد و چشمگیر هستند.
در این مطلب با محصولات عجیب اینترنتی آشنا خواهید شد.
لبخند زدن، یکی از نعمت های الهی است که می تواند فواید بسیاری برای سلامت روح و جسم افراد به همراه داشته باشد.
محققان دانشگاه جانز هاپکینز، با مطالعه بر روی بیماران کلیوی که پیوند کلیه دریافت کرده‌اند، تعدادی علائم مربوط به این پیوند را مشخص کردند.