شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
ایرانشهر
مدارس سیستان و بلوچستان و واژه غریب "امکانات"/ از دانش آموزان استعدادهای درخشان حمایت ویژه شود

یک معلم نمونه ایرانشهری مطرح کرد؛

احسان رئیسی نیا گفت: بسیاری از دانش آموزان سیستان و بلوچستانی سهم‌شان از این دنیای رنگارنگ‌ و کلاس‌های هوشمند تنها تک لباسی کهنه است که با دمپایی پلاستکی کیلومترها راه را می‌پیمایند تا با کوله باری از خستگی دانشی بیاموزند و نقشی در توسعه کشور و استان ایفا کنند.

 
علی شعبانی گفت: در حقیقت عید سعید قربان زمان شاد کردن دل بندگان خدا بوده و عید واقعی، دستگیری توانگران از ناتوانان و نیازمندان است.
کامران کردی گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و شهرداری تهران گروه جهادی اعزامی شهر سالم که متشکل از ۱۴ نفر پزشک و کادر درمان، با اعتباری بيش از ۳۰۰ میلیون تومان تجهيزات دارو از تاریخ بیست و یکم تیر ماه وارد شهرستان چابهار شدند.
محمد جهانگیری نژاد گفت: اولین محموله خانه های بهداشت سیار به حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر جهت استقرار در مناطق سیاری و عشایری محقق شد.
مصطفی دشتی، نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور در دانشگاه ولایت ایرانشهر گفت: 3هزار و 80 نفر در این شهرستان امسال در آزمون سراسری شرکت می کنند.
سردار پرویز آبسالان گفت: حضور آگاهانه و گسترده مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمن است.
یوسف جنتی گفت: شرکت پرشور در انتخابات، تجلی انسجام و همدلی یک ملت در سرنوشت خویش است.
علی شعبانی گفت: 141 شعبه اخذ رای در شهرستان ایرانشهر فعالیت دارند که از این تعداد 67 شعبه شهری و 74 شعبه مربوط به روستاهاست.
محمد جهانگیری نژاد با اشاره به این که با خاطیان سلامت مردم برخورد قانونی می شود، گفت: شهروندان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از برگزاری هرگونه مراسم عزا و شادی خود داری کنند.
پر کشیدن مرغ از فروشگاه ها و عدم تثبیت قیمت در بازار گلایه مندی مردم را در پی داشته است.
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از ارزیابی و سرکشی مبلغین شهرستان های جنوبی سیستان و بلوچستان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
 
گزارش تصویری/ افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی در ایرانشهر  
پوستر/روز دانشجو گرامی باد