شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,8 May 2021
سراوان
خودنمایی ضعف زیرساخت های مخابراتی در شرقی ترین نقطه کشور/ نبود اینترنت دانش آموزان روستای دهان را سرگردان کرد

گزارشی از تداوم اختلال اینترنت در سیستان و بلوچستان

ضعف زیر ساخت های مخابراتی، عدم آنتن دهی تلفن همراه و کندی سرعت اینترنت در برخی از روستاهای سیستان و بلوچستان برای دانش آموزان و دانشجویان مشکلاتی به وجود آورده است.

 
حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت:روز جهانی قدس با هدف حمایت و همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین نام گذاری شده است.
در تداوم رزمایش کمک مومنانه، مواسات و‌ همدلی به مناسبت ماه مبارک رمضان هزار و سیصد پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد.
حجت اسلام و المسلمین مجتبی بامری با بیان این که سپاه پاسداران در خط مقدم مقابله با هجمه های شیطان صفتان حضور فعالی داشته و دارد، گفت: مجاهدت‌های این نهاد انقلابی در میدان نبرد با کرونا ستودنی است.
احمد رضا طاهری با بیان این که هدف دشمن زیر سوال بردن مقبولیت و مشروعیت نظام است، گفت: مردم باید هوشیار باشند تا بتوانند با این نوع سیاست ها مقابله کنند و به توصیه های رهبر معظم انقلاب در زمینه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی توجه داشته باشند، چرا که اتحاد و انسجام شرط اصلی پیروزی است.
خرابی خودروی حمل گوشت در سراوان موجب شده است تا لاشه های گوشت قرمز در این شهرستان از کشتارگاه تا مراکز عرضه و فروش به صورت غیر بهداشتی و با وانت جابه جا شود.
لحظاتی قبل آیین افتتاح رسمی ساختمان بیمارستان ایرانمهر سراوان با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
عبدالله سپاهی گفت: میوه شب عید در حال حاضر در انبارهای استان ذخیره شده و از 25 اسفندماه در مهرستان توزیع می شود.
حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری گفت: حفاظت و پاسداری از منابع طبیعی و ترویج درختکاری و همچنین ترویج این سنت حسنه یکی از وظایف ملی و دینی برای احترام گذاشتن به محیط پیرامون و زیبا سازی میهن مان است.
سعید تجلیلی سرپرست فرمانداری سراوان علت کمبود مرغ در سراوان را اختلال در جوجه ریزی دانست و از حل این مشکل تا چند روز آینده خبر داد.
 
گزارش تصویری از استقرار کاروان سلامت در روستای "کرش"  
پوستر/ شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد