شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
سراوان
استقبال خوب شهروندان سیب و سورانی از واکسن ایرانی/4 هزار و 375 نفر واکسینه شدند

رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران مطرح کرد؛

ایوب کرد تمینی گفت: شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روزهای اخیر در سیب و سوران کاهش یافته اما اگر دستورالعمل های بهداشتی رعایت نشود باز هم شاهد افزایش موارد مثبت خواهیم بود.

 
علی راهداری گفت: یک فرد اصلح باید در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه محکم و استوار بایستد، سیره و روش پیامبر بزرگ اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) را چراغ راه خود قرار دهد.
علی اصغری گفت: بهترین کار برای شناخت یک کاندیدای اصلح توجه به بیانات گهربار امیر مومنان حضرت علی(ع) در نامه ۵۳ نهج البلاغه است.
این روزها مشکلات درمانی در شهرستان هایی همچون مهرستان تبدیل به قصه پرغصه ای شده که تمامی ندارد و نبود امکانات درمانی و بهداشتی از جمله پزشک باعث بروز مشکلات زیادی برای مردم این منطقه شده است.
علی اکبر نواب زاده از كشف پنج هزار و پانصد و پنجاه لیتر فرآورده‌هاي سوختي قاچاق توسط مرزداران آن فرماندهي خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت:روز جهانی قدس با هدف حمایت و همدلی و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین نام گذاری شده است.
در تداوم رزمایش کمک مومنانه، مواسات و‌ همدلی به مناسبت ماه مبارک رمضان هزار و سیصد پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد.
حجت اسلام و المسلمین مجتبی بامری با بیان این که سپاه پاسداران در خط مقدم مقابله با هجمه های شیطان صفتان حضور فعالی داشته و دارد، گفت: مجاهدت‌های این نهاد انقلابی در میدان نبرد با کرونا ستودنی است.
احمد رضا طاهری با بیان این که هدف دشمن زیر سوال بردن مقبولیت و مشروعیت نظام است، گفت: مردم باید هوشیار باشند تا بتوانند با این نوع سیاست ها مقابله کنند و به توصیه های رهبر معظم انقلاب در زمینه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی توجه داشته باشند، چرا که اتحاد و انسجام شرط اصلی پیروزی است.
خرابی خودروی حمل گوشت در سراوان موجب شده است تا لاشه های گوشت قرمز در این شهرستان از کشتارگاه تا مراکز عرضه و فروش به صورت غیر بهداشتی و با وانت جابه جا شود.
لحظاتی قبل آیین افتتاح رسمی ساختمان بیمارستان ایرانمهر سراوان با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
 
جشن شکرانه حضور در سراوان برگزار شد+ تصویر  
پوستر/ شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد