شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
زاهدان
تنوع و تعادل در مصرف مواد غذایی سپری دفاعی در برابر کرونا/بهبود الگوی تغذیه با مصرف غذاهای محلی و تازه

یک متخصص تغذیه عنوان کرد؛

منصور شهرکی متخصص تغذیه گفت: تنوع و تعادل در مصرف مواد غذایی مهم است تا افزایش یا کمبود وزن پیش نیاید چراکه سیستم ایمنی در هر دو صورت متاثر شده و احتمال ابتلا به کووید 19 افزایش می یابد.

 
بسیجیان ناحیه مقاومت سپاه زاهدان با مشارکت در طرح واکسیناسیون همگانی به مقابله با وویروس کرونا شتافتند.
میثم حق نظری مسیول بسیج سازندگی سپاه زاهدان از توزیع ۱۵ هزار ماسک و 110 کیلو گوشت گوسفند بین نیازمندان در زاهدان خبر داد.
حسن سلمانی از توزیع 70کیلو گوشت قربانی بین خانواده های نیازمند در زاهدان خبر داد.
پوستری به مناسبت فرا رسیدن عید قربان تقدیم مخاطبان می شود.
حجت ‌الاسلام والمسلمین منصور باقربیگ از اقامه نماز عید سعید قربان با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز مساجد سیستان و بلوچستان خبر داد.
زهرا هراتی آقایی گفت: دشمن با استفاده از تبلیغ پوشش های نامناسب در فضای حقیقی و مجازی سعی دارد جامعه ما را از هدف اصلی و الهی خویش که همان تربیت نسلی اسلامی است دور کند.
جواد علیدادی فرمانده حوزه مقومت نبی اکرم(ص) از توزیع 1300 بسته معیشتی و 1000 پرس غذای گرم در راستای مقابله با کرونا در زاهدان خبر داد.
سید مهدی حسینی گفت: تاکنون 60 هزار راس برای تامین دام مورد نیاز عید قربان از سایر استان ها وارد سیستان و بلوچستان شده است.
حجت الاسلام دهقان گفت: نوع دوستی نسبت به بندگان خدا، ساده زیستی و قناعت امام باقر(ع) الگویی برای سایر مردم است.
سید عبدالحسین سجادی گفت: امام باقر(ع) و فرزند گرامی ایشان منابعی که نبی مکرم اسلام با آموزه های قرآنی و الهی برای ما آورده بودند رواج و گسترش دهند و اسلام مدیون این دو امام بزرگوار است.
 
پوستر/ مبارزه فکری و سیاسی امام باقر (ع) دشمن را به ستوه آورد
شیطان بزرگ بزرگترین دشمن حقوق بشر
کاریکاتور/ روز پدر