تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵
زینب است و زینت پدر، آنکه زینت علی باشد چقدر بزرگ است و چقدر مقدس است که در دامان خوبان عالم، محمد و علی و فاطمه بزرگ شده است او در کنار امام حسن و امام حسین و امام سجاد، جهاد کرد بانویی که با جهاد تبیین نجات داد مردان و زنان آزاده را در امتحان بزرگ تاریخ در کربلا و در شام.
بانویی که به داد بشر رسید
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، زینب است و زینت پدر، آنکه زینت علی باشد چقدر بزرگ است و چقدر مقدس است که در دامان خوبان عالم، محمد و علی و فاطمه بزرگ شده است او در کنار امام حسن و امام حسین و امام سجاد، جهاد کرد بانویی که با جهاد تبیین نجات داد مردان و زنان آزاده را در امتحان بزرگ تاریخ در کربلا و در شام.

زینب فقط قهرمان گذشته تاریخ نیست زینب منجی امروز بشر هم است زنانی که در محاصره داعش بودند و هیچ حقوق بشری به دادشان نمی‌رسید و هیچ دولتی در تمدن غرب جرات نجات زنان را نداشت فقط اسم یا زینب بود که لشکری پولادین در میان آتش ساخت از ایران و لبنان و عراق و افعانستان و پاکستان در مقابل وحشی‌ترین وحوش عالم سپر دفاعی ساخت.

زنان ایرانی اگر سرنوشت اسرای زن سوری و عراقی را نچشیدند به‌خاطر چادر غیرت زینب کبری است و گرنه چه کسی دل داشت مقابل داعشی بایستد که سرمی برید و با سرهای برید مسابقات فوتبال راه می‌انداخت.

غرب و غرب‌زده‌ها با تمام اتحادیه اروپایی‌شان، باتمام ناتو و ادوات جنگی‌شان و به اتمام قطعنامه‌های سازمان مللش نتوانستند کاری کنند که ضریح حرم زینب کبری کرد ضریح زینب کبری بهتر از هر سازمان مللی به داد ملت‌ها رسید.

نه فقط غرب بلکه یک و نیم میلیارد مسلمان با تمام ادعای مسلمانی‌شان نتوانستند به داد مسلمانانی برسند که فریاد المسلمین سر می‌دانند؛ ولی نام زینب کبری فریادرس شد اعجازی بزرگ‌تر از این.

برخلاف تصور، شفاعت اهل‌بیت فقط آخرت مردم را نمی‌سازد؛ بلکه زندگی و آزادگی امروز انسان‌ها را هم می‌سازد و نجات‌بخش مردم در تاریکی دنیا هم است فلسفه اشک ما در عزای اهل‌بیت و شادی ما در ولادت ائمه همین است که آنها در هرزمانی کشتی نجات بشرند محبتشان به‌خاطر این است که ما در زندگی راهی به‌سوی خدا پیدا کنیم (ان یتخذ الی ربه سبیلا).
 
✍احمدملاشاهی
https://asrehamoon.ir/vdcceeqsm2bqpx8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما