تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۳
شعار زن، زندگی، آزادی همان شعار فریبنده اغتشاشگران که در نگاه اول شاید هرکسی را به خود جلب کند اما این جماعت مدعی اما رفتارشان چیزی خلاف این را می‌گوید! حتی به زنان هم‌فکر خودشان و همان کسانی که در کنارشان در فتنه‌ خیابان ها شریک‌اند هم رحم نکردند و آزادی و امنیت و حقی برایشان قائل نیستند.
هشتگ‌های سفارشی برای مرگ‌های گزینشی
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: دشمن ذهن‌ها را در تسخیر خود قرار داده است، فکرها را اسیر خود کرده قدرت تعقل را از فرد فرد افراد گرفته آیا کسی است که بگوید دختر کوچک شهید یک سال با قاب پدر شب را به صبح رسانده، او داغ پدر را چگونه باید تحمل کند، پدری که جونش دخترش بود.چگونه تحمل کند پسر بچه کوچکی نبود پدر را.

چرا اینقدر جرات کردند با ذهن شما بازی‌های کودکانه در گیم نت‌ها و رایانه‌ها را تست و آزمایش کنند و شما کماکان در خواب‌های رنگی فردا پس فردا ده سال دیگر چه می‌شود جرات تکلم و تعقلتان را یک جا به حراج بافت‌های ذهنی نابخردان و نااهلان هوس‌باز و هوچی‌باز ماهواره و فضای مجازی بصورت رهن کامل گذاشته‌اید چرا فریاد مهسا، نیکا، سارینا در فضای مجازی تِرند می‌شود و فریاد مادر پدر  و فرزند و همسر شهدا در شلوغ کاری‌های رسانه‌ای خودی وغیر خودی محو می‌شود.

راستی خبر دارید کودکان شهدای فتنه ۱۴۰۱شب‌ها با لالایی بابا برمی‌گردد به خواب وعشق بابا شب را به صبح می‌رسانند، راستی از همسران شکسته دل شهدا با یک مشت بچه قد ونیم قد خبر دارید.

راستی از این آرامشی که با خون آنها میدان را از لوث اشرار پاک کرد مطلع هستید چرا نگاه شما گزینشی و برشی به موضوعات شده از بس فریادهای ناصواب و دروغ های دشمن و لشکرکشی‌های کاذب را در مقابل دیدگان خود دیدیم دیگر یادمان رفت از شمال تا جنوب از شرق تا غرب کشور هزینه امنیت خون مطهر این شهداست.

راستی چرا گردانندگان جنبش دروغین زن زندگی آزادی لحظه‌ای، صفحه‌ای، مطلبی از این زنان ودختران وفرزندان شهدا در صفحات مجازی‌شان نگذاشتند تا بگویند اینها هم عزیزترین افراد زندگی‌شان را فدا کردند این به خوبی هویت پوشالی وآبکی آنان را به نمایش می‌گذارد که اینان فقط کاسبان هویت و سارقان غیرت و منادیان شیطانند، که هر چند ماه یک بار ظهور و بروز می‌کنند تا از نوکری خود به اربابان پست فطرتشان دور نمانند.

جماعتی که انگار غیرت در وجودشان سنگینی و حیا در ذاتشان اگر احساس شود انگار مهلک‌ترین بیماری را در خود دیده‌اند، راستی از پول‌هایی که به اسم مهساها در تجمعات و خیریه‌های پوشالی گرفتید چه خبر، می‌شود یک لیستی از آنها را به دنباله‌کنندگانتان نشان دهید.

می‌شود پاسخ دهید چرا شما معامله را به هم زدید از زن زندگی آزادی رفتید ناتو برای موشک‌باران زنان و مردان ایرانی.

راستی چرا از جنبش زن، زندگی، آزادی، رفتید بیماران در حال مرگ را تحریم دارویی کردید خیلی از این بیماران زن هستند، راستی چرا از جنبش مضحک ززآ رفتید سراغ منافقینی که ۱۷هزار زن ومرد ایرانی را ترور کردند و اروپا با افتخار از آنها پذیرایی کرده و می‌کند.

راستی چرا با وجود تحقیرتان در غرب شما هنوز راضی نشدید پشت به آنان کنید این قدر غرب وحشی برای شما مهم است که جیکتان در نمی‌آید، راستی پرچم‌های رنگیتان در میادین توهمی که برسر روی هم کوبیدید چرا اثری نیست می‌دانید چرا چون شما هوچی‌بازان فاسد تصورتان این بود کار انقلاب را با چهار تا عربده‌کشی می‌توانید تمام کنید.

به راستی چقدر از این همه اعتبار کاذب به خانواده مهسا دادید، راستی ۱۷۰میلیونی که مصی علینژاد گرفته به اسم این جنبش احمقانه کجا خرج شده احتمالاً هزینه اینترنت داده است، راستی جادوگرتان علی کریمی خواهرش در زندان بود به واسطه چک‌های برادر حامی ززآ آیا خواهرشما از این جنبش باید با چک‌های برگشتی تو تا کی زندان باشد.

از براندازان یک بار مصرف که روسری از سر برمی‌داشتند فیلم فجر را تحریم می‌کردند صدا و سیما را تهدید می‌کردند مجریان ورزشی کجایند آیا بدون آنها جام جهانی برگزار نشد آیا جشنواره فیلم فجر بدون آنها بی‌سیمرغ ماند، و صدا وسیما بدون مجری و هنرپیشه.

ازتهدیدهای بین‌المللی، تحریم‌های جهانی که لیست کرده بودید خبری هست آیا با تحریم‌های شما عضویت ما در بریکس یا شانگ‌های لغو شد یا وصل شد آیا عضویت ما در باشگاه علم و فن‌آوری جهانی در حوزه هوا و فضا کاهش یافت یا جهش پیدا کرد.

انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcgzw9qqak9374.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما