تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۴۹
باتوجه‌به اینکه رهبر معظم انقلاب شعار امسال را مردمی‌سازی اقتصاد اختصاص داده‌اند، لذا حضور پرشور مردم در دور دوم انتخابات لبیک به شعار سال رهبر انقلاب هم در عرصه مردمی‌سازی سیاسی در کنار مردمی‌سازی اقتصاد خواهد بود.
انتخابات عرصه مردمی‌سازی سیاسی است
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، فاطمه حسینی، در یادداشتی نوشت؛ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در حماسه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در هشت تیرماه جاری با حضور پرشور و حماسی خود ثابت کردند که پای انقلاب و نظام اسلامی ایستاده‌اند.
 
 حضور پرشور مردم از ساعات اولیه شروع رأی‌گیری برای دشمن این پیام را داشت که مردم دست از انقلاب و آرمان‌های آن برنمی‌دارند و تلاش‌های دشمن برای ضربه‌زدن به ایران اسلامی مثل همیشه بی‌ثمر خواهد بود.
 
 ملت ایران با هر برگی که به صندوق‌ها رأی انداختند ثابت کردند که تحت هر شرایطی گوش‌به‌فرمان رهبر انقلاب هستند و ثابت کردند که‌رایشان در حقیقت رأی به‌نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی است.
 
 رهبر انقلاب در خصوص مشارکت و انتخاب فرد اصلح بیان کردند: انتخابات یکی از ارکان اصلی پیشرفت و از مهم‌ترین وسیله‌های رفع موانع پیشرفت کشور است.
 
 باتوجه‌به اینکه رهبر معظم انقلاب شعار امسال را مردمی‌سازی اقتصاد اختصاص داده‌اند، لذا حضور پرشور مردم در دور دوم انتخابات لبیک به شعار سال رهبر انقلاب هم در عرصه مردمی‌سازی سیاسی در کنار مردمی‌سازی اقتصاد خواهد بود.
 
 ایشان توصیه‌هایی برای مردم بیان کردند که حائز اهمیت است و فرمودند: ما گفتیم «ایران قوی و سرافراز»؛ این شد شعار، ایران قوی خیلی طرف‌دار دارد، قوی‌بودن ایران فقط به این نیست که انواع و اقسام موشک‌ها را داشته باشیم که الحمدلله داریم، انواع و اقسامش و مفید و با کاربرد را هم داریم؛ امّا فقط این نیست، قوی‌شدن ابعاد گوناگونی دارد؛ ابعاد علمی، فرهنگی، اقتصادی دارد؛ یکی از ابعادش همین بُعد حضور در میدان سیاست و میدان انتخابات است؛ این هم نشانهٔ قوّت است؛ پس هر کسی که علاقه‌مند به ایران قوی و معتقد به لزوم حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، بایستی در این انتخابات شرکت کرده و به‌صورت مضاعف به این اهتمام داشته باشد.
 
 حضور در انتخابات صرفاً تکلیف نیست؛ حق است؛ حقّ مردم است که انتخاب کنند؛ بنابراین همه اقشار جامعه به‌ویژه استادان، یاوران علمی و دانشجویان هم باید نقش تبیین گرایانه تاریخی خود را با تمام قوا به نیت قرب الهی انجام دهند.
 
  مردم می‌دانند که انتخابات از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور است؛ حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه‌های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ما است.
 
  بی شک، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش سرمایه اجتماعی و تسهیل راه‌های حل مشکلات و فراهم‌سازی زمینه پیشرفت کشور و خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل خواهد شد.
 
 حضور مردم در انتخابات از ولایت‌مداری و بصیرت و انقلابی بودن مردم حرف می‌زند، از دانایی آنان برای آگاه بودنشان، مردم با رأی خود سرنوشت کشورشان را تعیین می‌کنند و با آگاهانه تصمیم‌گرفتن، فرد شایسته خود را انتخاب می‌کنند تا بتواند برای سازندگی کشورشان و آینده فرزندان این سرزمین مقتدر تلاش کند و ایرانی آباد را بسازد و در تلاش‌اند تا تمامی مشکلات کشور را با انتخاب اصلح‌ترین نامزد رفع کنند و برای روی کار آمدن یک دولت مؤمن و انقلابی معتقد رأی خود را ثبت کردند تا حتی جرئت نیم‌نگاهی هم به این مرزوبوم از طرف بیگانه اتفاق نیفتد.
 
 مردم، انقلاب و نظامشان به‌راحتی به دست نیامده است که آن را به‌راحتی از دست دهند؛ خون جوانانی که پای این نظام نشسته است به‌آسانی کم‌رنگ نخواهد شد.
 
«حضور پرشور در انتخابات»، «انتخاب نامزدها»، «ویژگی‌های کاندیدای اصلح»، «فضای انتخاباتی سالم»، «نظارت و اجرای انتخابات»، «اهمیت انتخابات» شاخص‌هایی هستند که از بیانات حضرت امام (ره) درباره انتخابات استخراج شده‌اند؛ ایشان تا جایی بر حضور در انتخابات تأکید می‌کنند که دراین‌خصوص هر گونه لطمه و صدمه به کشور را در حال و آینده متوجه مسامحه‌کاران می‌دانند و از دیدگاه ایشان، هدف از انتخابات در نهایت حفظ اسلام است؛ ازاین‌رو اگر در تبلیغات، مسائل اسلامی و قانونی رعایت نشود، چگونه توقع داریم، منتخب، حافظ اسلام و قانون شود.
 
اینک برای دوباره نقش انقلاب را پر رنگ خواهیم کرد و باز هم لبیک‌ها گفته خواهد شود برای این شکوه و عظمت دوباره در این گرمای طاقت‌فرسا حضور خودمان را نشان خواهیم داد و بار دیگری ثابت خواهیم کرد که ما همیشه در جبهه حق حضور داریم و احترام زیادی برای ارواح طیبه و مقام بزرگ شهدا که با نثار خون پاکشان آزادی، استقلال، امنیت در کشور و جمهوری اسلامی را به ارمغان آوردند قائل هستیم.
 
 حال حماسه‌ای بزرگ‌تر از هشت تیرماه در پانزدهم تیرماه اتفاق خواهد افتاد تا دوباره قدرت انقلاب اسلامی جهانی شود و انگشت‌به‌دهان همه مزدوران و دشمنان تا ابد پایدار باشد و این قدرت جهانی انقلاب اسلامی ایران است و امید قطعی داریم که مردم شریف ایران با هوشمندی و انتخاب کنند.
 
 انتهای خبر/
  https://asrehamoon.ir/vdcdsn0fzyt0956.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما