سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
اینفوگرافی
اینفوگرافیک/ آیت الله حسن زاده آملی

استاد حسن‌زاده در زمره دانشوران متعهدى است که جامع حکمت عملى و نظرى می‌باشد. وى فقیهى مسلم، فیلسوفى صاحب نظر، عارفى متشرع، حکیمى ریاضی‌دان و ادیبى تواناست و در عمل و سیر و سلوک، ترجمان عرفان نظرى بوده است.

 
استاد حسن‌زاده در زمره دانشوران متعهدى است که جامع حکمت عملى و نظرى می‌باشد. وى فقیهى مسلم، فیلسوفى صاحب نظر، عارفى متشرع، حکیمى ریاضی‌دان و ادیبى تواناست و در عمل و سیر و سلوک، ترجمان عرفان نظرى بوده است.
سردار شهيد مير قاسم مير حسيني با كلامي دلنشين و دلي سرشار از عشق به جهاد و شهادت در اين فراز از وصيت نامه اش آورده است.
رهبر معظم انقلاب:امروز در سرتاسر دنیای اسلام، جمهوری اسلامی مطرح است؛ علت هم این است که برسر حرف و شعار اصلی خود - که اسلام است- ایستاده است.
اینفوگرافیک آمار ابتلا به کرونا در سه کشور آمریکا، انگلیس و ایران منتشر شد.
اینفوگرافیک مقابله با استرس هنگام شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
اینفوگرافیک فرم جهش یافته کووید19 چه تصویر و علائم بالینی دارد؟
قطعنامه 598 شورای امنیت یکی از قطعنامه های شورای امنیت است که در 29 تیر 1366، برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق صادر شد. این قطعنامه بلافاصله از سوی عراق پذیرفته شد، ولی دو روز مانده به سالروز صدور آن در 27 تیر 1367 از سوی ایران پذیرفته شد.
اینفوگرافیک نکات مهم در مورد کرونا ویروس منتشر شد.
اینفوگرافیک ۱۰ نکته در صرفه جویی مصرف برق را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک پنج حقیقت درباره گونه کرونا دلتا که باید بدانید را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک علائم ویروس کرونا منتشر شد.
اینفوگرافیک چگونه از بیمار کرونایی در منزل نگهداری کنیم منتشر شد.
اینفوگرافیک تغذیه مناسب مبتلایان به ویروس کرونا را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک کرونای دلتا را مشاهده کنید.
رهبر معظم انقلاب:انتخابات در کشور ما باید مسابقه‌ای برای خدمت باشد، نه مسابقه‌ای برای کسب قدرت. انتخابات اسلامی این‌گونه است.
رهبر معظم انقلاب:مردم را از انتخابات مأیوس نکنند، هی نگویند انتخابات باید آزاد باشد. خب، معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد. ما از اول انقلاب تا حالا سی و چند تا انتخابات داشته‌ایم؛ کدامش آزاد نبوده است؟
رهبر معظم انقلاب: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجّه کنند، اهداف خدایى، انقلابى و استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابى در کشور در این انتخابات تحقّق پیدا کند.
رهبر معظم انقلاب: انتخابات در کشور ما باید مسابقه‌ای برای خدمت باشد، نه مسابقه‌ای برای کسب قدرت. انتخابات اسلامی این‌گونه است.
میزان مشارکت واجدان شرایط رای‌ دادن در انتخابات ریاست جمهوری ایران پس از انقلاب 1357 در سیستان و بلوچستان همواره متغیر و مردم این خطه از کشور با وحدتی که داشته، پیشتاز در عرصه بوده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان: هم اکنون ۸۲۵ هزار دانش آموز در استان وجود دارد که این تعداد بیش از ۳۷۸ هزار در ‏شبکه شاد عضو بوده و بیش از ۴۵۳ هزار در این شبکه عضو نیستند، که مربوط به حاشیه ‏نشینی در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و چابهار و بخش دیگر به دانش‌آموزان روستایی و ‏عشایری بر می گردد‎.‎
 
پوستر/ استاندار از ائمه جمعه سیستان معذرت خواهی کند