شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ,24 July 2021
اینفوگرافی
اینفوگرافیک/ مقابله با استرس هنگام شیوع ویروس کرونا

اینفوگرافیک مقابله با استرس هنگام شیوع ویروس کرونا منتشر شد.

 
اینفوگرافیک مقابله با استرس هنگام شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
اینفوگرافیک فرم جهش یافته کووید19 چه تصویر و علائم بالینی دارد؟
قطعنامه 598 شورای امنیت یکی از قطعنامه های شورای امنیت است که در 29 تیر 1366، برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق صادر شد. این قطعنامه بلافاصله از سوی عراق پذیرفته شد، ولی دو روز مانده به سالروز صدور آن در 27 تیر 1367 از سوی ایران پذیرفته شد.
اینفوگرافیک نکات مهم در مورد کرونا ویروس منتشر شد.
اینفوگرافیک ۱۰ نکته در صرفه جویی مصرف برق را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک پنج حقیقت درباره گونه کرونا دلتا که باید بدانید را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک علائم ویروس کرونا منتشر شد.
اینفوگرافیک چگونه از بیمار کرونایی در منزل نگهداری کنیم منتشر شد.
اینفوگرافیک تغذیه مناسب مبتلایان به ویروس کرونا را مشاهده کنید.
اینفوگرافیک کرونای دلتا را مشاهده کنید.
رهبر معظم انقلاب:انتخابات در کشور ما باید مسابقه‌ای برای خدمت باشد، نه مسابقه‌ای برای کسب قدرت. انتخابات اسلامی این‌گونه است.
رهبر معظم انقلاب:مردم را از انتخابات مأیوس نکنند، هی نگویند انتخابات باید آزاد باشد. خب، معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد. ما از اول انقلاب تا حالا سی و چند تا انتخابات داشته‌ایم؛ کدامش آزاد نبوده است؟
رهبر معظم انقلاب: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجّه کنند، اهداف خدایى، انقلابى و استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابى در کشور در این انتخابات تحقّق پیدا کند.
رهبر معظم انقلاب: انتخابات در کشور ما باید مسابقه‌ای برای خدمت باشد، نه مسابقه‌ای برای کسب قدرت. انتخابات اسلامی این‌گونه است.
میزان مشارکت واجدان شرایط رای‌ دادن در انتخابات ریاست جمهوری ایران پس از انقلاب 1357 در سیستان و بلوچستان همواره متغیر و مردم این خطه از کشور با وحدتی که داشته، پیشتاز در عرصه بوده اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان: هم اکنون ۸۲۵ هزار دانش آموز در استان وجود دارد که این تعداد بیش از ۳۷۸ هزار در ‏شبکه شاد عضو بوده و بیش از ۴۵۳ هزار در این شبکه عضو نیستند، که مربوط به حاشیه ‏نشینی در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و چابهار و بخش دیگر به دانش‌آموزان روستایی و ‏عشایری بر می گردد‎.‎
در سیستان و بلوچستان بیش از سه هزار و دویست بیمار مبتلا به تالاسمی وجود دارد و بالاترین میزان تالاسمی کشور در این استان دیده می شود که از این حیث جنوب استان بیشترین آمار را دارد.
رهبرمعظم انقلاب: فلسطین متعلّق به فلسطینیان است، و باید با اراده‌ی آنان اداره شود. طرح همه‌پرسی از همه‌ی ادیان و اقوام فلسطینی -که از نزدیک به دو دهه‌ی پیش از این ارائه کرده‌ایم- تنها نتیجه‌ای است که باید بر چالشهای امروز و فردای فلسطین مترتّب شود
بهترین اعمال در این شب، دعاست. درباره‌ی دعا هم امروز مطالبی را به شما برادران و خواهران عرض می‌کنم. احیاء هم برای دعا و توسل و ذکر است. نماز هم - که در شب‌های قدر یکی از مستحبات است - در واقع مظهر دعا و ذکر است.
امام خمینی (ره): انتخابات باید باشد و منشأ اثر باشد، مردم تصمیم بگیرند، مردم انتخاب کنند و آنچه مردم میخواهند بشود.
 
پوستر/ استاندار از ائمه جمعه سیستان معذرت خواهی کند