سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
پوستر
پوستر/ دفاع مقدس نهضتی که ادامه دارد...

بسیج در مقاطع مختلف از جمله در دوران دفاع مقدس و حتی در رابطه با مقابله با کرونا نقش بسیار ارزنده‌ای دارد.

 
بسیج در مقاطع مختلف از جمله در دوران دفاع مقدس و حتی در رابطه با مقابله با کرونا نقش بسیار ارزنده‌ای دارد.
شهید حاج قاسم میرحسینی، جانشین و قائم مقام حاج قاسم سلیمانی در لشکر 41 ثارالله از شهدای کم نظیر و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس است.
استوری پوستر های شهید میرحسینی به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد.
رضا شاه در سال 1317 با دستور انگلیسی‌ها طی پیمان سعد‌آباد، «دشت ناامید» در سیستان به‌مساحت بیش از 3هزار کیلومترمربع را از ایران جدا و برای همیشه سرچشمه رود هیرمند را از دسترس ایران خارج و سیستان و بلوچستانِ آباد را به ریگزار تبدیل کرد.
استوری پوستر حذف اپلیکیشن های بلد،آپارات و فیلیمو از گوگل را مشاهده کنید.
این روزها اخبار بسیاری از حذف نرم افزارهای ایرانی توسط گوگل به گوش میرسد که این مهم بیش از پیش لزوم توجه به طرح صیانت ار فضای مجازی را گوش زد می کند تا انحصار طلبی غربی مانع نرم افزارهای ایرانی نشود.
فرمانده انتظامی استان خوزستان: بی تردید شهادت افتخار آمیز این شهید والا مقام به خادمان مردم انقلابی ایران، در سنگر نظم و امنیت اجتماعی جامعه اسلامی، روحی تازه بخشیده و همرزمان وفادارش را نیز در ادامه راه غرور آفرین وی و تحقق اهداف عالی اش مصمم تر خواهد ساخت.
سیستان و بلوچستان در دوران پس از انقلاب با بیش از 4هزار 200 مسجد ثبت شده شیعیان و اهل سنت پایتخت وحدت ایران اسلامی است.
ویروس منحوسی که هر روز بیشتر از گذشته می تازد و جان بسیاری از مردم می گیرد، در حالی که اگر همه دست به دست هم می دادیم و برای مقابله با کرونا پای کار می آمدیم، شاهد چنین روزهای بحرانی نبودیم.
استاندار سیستان و بلوچستان: در 24 ساعت گذشته 59 درصد دانشگاه زاهدان به 30 درصد، ایرانشهر از 30 درصد به 60 درصد و زابل از 11 به 10 درصد میزان مبتلایان رسیده و این موضوع نشان می‌دهد که موج جدید در حال شکل‌گیری است و باید امکانات لازم  برای منطقه  هماهنگ شود.
فرازی از زیارت عاشورا:السلام علیک یا أباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهار سلام بر تو و بر روانهائى که فرود آمدند به آستانت ، بر تو از جانب من سلام خدا باد همیشه تا من زنده ام و برپا است شب و روز
فرازی از زیارت عاشورا: يا اباعَبْدِاللَّهِ لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِيَّةُ، وَجَلَّتْ وَعَظُمَتِ الْمُصيبَةُ بِكَ عَلَيْنا وَعَلى جَميعِ اهْلِ الْإِسْلامِ اى ابا عبداللّه، به راستى بزرگ شد سوگوارى تو و گران و عظيم گشت مصيبت تو بر ما و بر همه اهل اسلام.
راهبرد های مهم سبک زندگی در زیارت عاشورا داریم که هر کدام از آن ها می تواند مبنای یک تحول باشد. اما عمیق ترین و اوج آن ها آن جاست که می فرماید: . . اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا زندگیم را زندگى محمد و آل محمد قرار بده و مرگم را مرگ محمد و آل محمد
فرازی از زیارت عاشورا: ای اباعبدالله من تسلیمم و در صلحم باکسی که با شما در صلح است و در جنگم با هرکس که با شما در جنگ است تا روز قیامت.
بیـاییـد بـا استفـاده بهینـه برق پـرتـو شادی بخـش طلـوع را در غـروب خورشیـدتضمین نماییم.
فرازی از زیارت عاشورا: بیزاری جویم به درگاه خدا و به پیشگاه شما از ایشان تقرب جویم بسوی خدا سپس بشما بوسیله دوستیتان و دوستی دوستان شما.
با توجه به زندگی جمعی و انتقال ویروس کرونا از فردی به فرد دیگر، اگر کسی واکسن تزریق نکند، به جامعه ظلم کرده و در صورت انتقال بیماری به دیگران مسئول است.
سبقت دلتا از واکسیناسیون عمومی در سیستان و بلوچستان.
پوستر شب را برای همه روشن نگه داریم منتشر شد.
پوستر لامپ‌های پرمصرف دیگر جایگاهـی در روشنایــی منـزل ندارنـد. را مشاهد کنید.
پوستر عیدغدیر خم را مشاهده کنید.
پوستر کرونا را شکست می دهیم را مشاهده کنید.
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
دعای روز اول ماه مبارک رمضان+موشن و پوستر
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا