تاریخ انتشار :پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: انسان های ولایت مدار با ندای حضرت امام خمینی (ره) بیدار شدند و در جبهه حق علیه باطل به خوبی درخشیدند.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در گفت و گو با شستون با بیان اینکه هفته دفاع مقدس چراغ روشنی است که هرکس این روشنایی را درک کند به بسیاری از روزنه های معنوی زندگی می رسد، اظهار کرد: دفاع مقدس یک مقابله ای بود که انسان های خداجو و توکل کننده به خداوند متعال مقابل تمام شیاطین روزگار ایستادند و مقاومت کردند.
وی افزود: افرادی که دل به ولایت بسته بودند و با ندای حضرت امام خمینی (ره) بیدار شدند و در این مسیر به خوبی درخشیدند.
امام جمعه شهرستان سراوان ادامه داد: رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس توکل به خداوند متعال که با ایمان به قدرت پروردگار عالم مقابل تمام قدرت های پوشالی جهان ایستادند.
حجت الاسلام و المسلمین بامری با اشاره به اینکه دفاع مقدس صحنه کارزار حق‌ و باطل بود، گفت: امید است همواره هجمه های دشمن یا بصیرت و معنویت رزمندگان و دلدادگان انقلاب خنثی شود و از تمامی توطئه های به خوبی عبور کنیم.
وی خاطر با توجه به اینکه با ولایت محوری و زیر چتر ولایت آینده ای روشن داریم،  نشان کرد: نسل جوان باید دفاع مقدس را بفهمند و دستاوردهای  به دست آمده که بر اساس مجاهدت های رزمندگان بوده است، را حفظ کنند.
 
 
انتهای پیام/الف.د
https://www.asrehamoon.ir/vdcaimn6649nww1.k5k4.html
منبع : شستون
نام شما
آدرس ايميل شما