تاریخ انتشار :جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به جنگ اقتصادی که دشمن راه اندازی کرده است، گفت: دشمن با ایجاد فشار اقتصادی و گرانی ها به دنبال جدایی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار جمعی از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با مقام معظم رهبری، گفت: امروز اگر وحشت به دل مستکبرین و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتاده است، به دلیل رشادت ها و رزمندگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
وی با بیان اینکه روحیه جهادی  و انقلابی به برکت شهدا، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی در جامعه ترویج داده شد، افزود: توکل به خداوند متعال و نهراسیدن از قدرت های مستکبر از آثار دفاع مقدس است که با چنین روحیه دشمن را به زانو در آوردیم و در مقاابل چندین کشور به پیروزی رسیدیم.
 امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به تجربه به دست آمده در دفاع مقدس، یادآور شد: در آن زمان با چالش ها و موقعیت ها بدتر از زمان حال روبه رو بوده ایم، اما در حال حاضر انقلاب اسلامی در قله قرار دارد و قدرتمند هستیم  که با توکل به پروردگار عالم و ایمان هیچ احدی توان مقابله با کشور را ندارد و نخواهد داشت.
 حجت الاسلام و السملیمن بامری با بیان اینکه فرهنگ دفاع مقدس در دانشگاه ها و مدارس باید احیا شود، خاطر نشان کرد:  زمانی که ارزش ها و ظرفیت های دفاع مقدس میان نسل جوان احیا شود، می توان از این ظرفیت ها برای روشنایی و حرکت به سمت ارزش ها استفاده کرد.
 وی با توجه به حادثه تروریستی اهواز و به شهادت رسیدن جمعی از هموطنان در این حادثه، تصریح کرد: عده ای کور دل با پشتیبانی شیطان بزرگ و کشورهای مرتجع عربی؛ زنان، کودکان و افراد بی سلاح را به شهادت رساندند که این افراد پلید و کثیف یقین داشته باشند با قدرت ریشه آنان را هرکجای جهان که باشند می خشکانیم و به افرادی که چنین برنامه هایی را مدیریت می کنند، گوشمالی خواهیم داد.
امام جمعه شهرستان سراوان گفت:  دشمن به دنیال ایجاد اختلاف و اختلال در کشور به بهانه قومیت گرایی است، اما دشمن بداند جمهوری اسلامی ایران امروز قدرتمند تر و محبوب تر می باشد و با چنین اقدامات کور نمی توانند به بدنه مستحکم نظام ضربه وارد کنند.
حجت الاسلام و السملیمن بامری با اشاره به روز همبستکی با کودکان فلسطین، اضافه کرد: یکی از نقطه های دردآور و رنج آور وجود غده سرطانی و مخرب که مستکبرین عالم در دل دنیای اسلام برای احقاق اهداف و خوی فتنه گری خود ایجاد کرده اند، اسرائیل است که جنایت هایی را علیه مردم مظلوم فلسطین انجام داده است.
 وی در تکمیل مطلب فوق افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس ویژیگی ذاتی که انقلاب اسلامی دارد، از ملت مظلوم  فلسطین حمایت می کند و همیشه پا به کار بوده است.
 
امام جمعه شهرستان سراوان با اشاره به مشکلات معیشتی در جامعه، تصریح کرد: امروز با جنگ اقتصادی دشمن روبه رو هستیم  که مشکلاتی را به وجود آورده است و در داخل نیز بعضی از افراد از این وضعیت سوء استفاده می کنند.
 حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: کاسبین و فروشندگان دقت داشته باشند که در چنین وضعیتی انصاف را رعایت کنند و گران فروشی نکنند.
 وی خواستار برخورد جدی از مسئولین و دست اندر کاران مربوطه با محتکرین کالا و گران فروشان شد و گفت: دشمن به دنیال ایجاد فشار به مردم با گرانی ها است تا از این طریق میان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جدایی ایجاد کند.

 انتهای پیام/الف.د https://www.asrehamoon.ir/vdccmpqsi2bqxx8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما