تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱
علی رضا شهرکی گفت: اگر اقدامات و فعالیت های سپاه در شهرستان نبود در برخی از مسائل دغدغه و فاجعه رخ می داد اما با کمک این نهاد مقدس از به وقوع پیوستن بسیاری از مسائل جلوگیری و کنترل شد.
به گزارش عصرهامون، علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه بسیج و سپاه از زمان شیوع ویروس کرونا در صحنه حضور داشتند و به خوبی نقش آفرینی کردند، بیان کرد: سپاه در کارگروه شهرستانی مقابله با ویروس کرونا به عنوان دبیر ساماندهی مشارکت های مردمی انتخاب شد.

 وی افزود:  بلوک بندی منطقه،  تقسیم بندی مناطق شهری، ارزیابی مشکلات و دغدغه های مردم، ارائه راهکارهای مقابله با ویروس کرونا، ضدعفونی مناطق، توزیع بسته های معیشتی  و استفاده از خیرین و امکانات لجستیکی به واسطه سپاه در شهرستان انجام شد.

 فرماندار سراوان ادامه داد: از آنجایی که سپاه تجارب ارزشمندی در بسیاری از صحنه ها از جمله جنگ نرم و سخت دارد، در خصوص مقابله با ویروس کرونا نیز به خوبی عمل کرد و می توان گفت سرآمد اقدامات انجام شده در شهرستان توسط سپاه انجام شد.

 شهرکی با بیان اینکه مردمی بودن سپاه نسبت به دیگر ارگان ها متفاوت است، اضافه کرد:  اقدامات انجام شده از سوی سپاه در شهرستان سراوان و کشور نشان داد که این نهاد  چه نقش موثر و  راضی کننده ای را داشته است.

 وی یادآور شد: اگر اقدامات و فعالیت های سپاه در شهرستان نبود در برخی از مسائل، دغدغه و فاجعه رخ می داد اما با کمک این نهاد مقدس  از به وقوع پیوستن بسیاری از مسائل کنترل و جلوگیری شد.

 فرماندار سراوان تصریح کرد: وقتی دولت تصمیم عمومی می گیرد بسیاری از نسخه هایی که پیچیده می شود غیر بومی هستند و تأثیر گذاری متفاوتی در مناطق خواهد داشت.

شهرکی اذعان کرد:  از آنجایی که اجرای رزمایش کمک مومنانه در شهرستان لازم است، و سپاه خوشنامی خاصی میان مردم دارد، در اجرای این طرح خیرین و مردم بدون چون و چرا در کنار این نهاد قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: اجرای رزمایش کمک مومنانه برای افراد آسیب پذیر ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان توسط سپاه و به صورت بومی انجام می شود، به مراتب بهتر از نسخه عمومی است که در سطح کلان برگزار می شود.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcizpaz5t1aru2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما