کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه موقت سراوان عنوان کرد؛

شکست خفت بار لشکر ابرهه در کاخ سفید/ نیروهای نظامی ایران خار چشم دشمن هستند

3 بهمن 1399 ساعت 12:51

حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت: امروز دشمن از قوی تر شدن ملت ایران می ترسد و نیروهای نظامی ایران که در حال دفاع از میهن اسلامی هستند به خار چشم دشمن تبدیل شده اند.


به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون؛ حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار امام جمعه موقت سراوان بیان کرد: امروز شاهد افول آمریکا و شکست خفت بار لشکر ابرهه در کاخ سفید هستیم اما پرندگان ابابیل با سنگ های در منقار برای قصاص ترامپ در پرواز هستند.

وی افزود: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحریم های ناجوانمردانه را علیه ملت ایران تحمیل کرده اما جمهوری اسلامی ایران کفن تحریم کنندگان را به دشمنان پوشاند که دشمن موفق نشد به اهداف شوم خود که سرنگونی نظام اسلامی است برسد.

امام جمعه موقت سراوان با اشاره به اینکه دشمن از حکومت اسلامی هراس دارد، ادامه داد:امروز شاهد اقتدار و عظمت روز افزون حکومت اسلامی که پرچم دار حکومت اهل بیت (ع) است هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار با بیان اینکه گرچه سختی هایی وجود دارد اما دشمن نتوانست کوچک ترین ضربه ای را وارد کند، اضافه کرد: امروز فشار حداکثری دشمن شکست خورد، اما با روی کار آمدن بایدن نباید به فکر مذاکره باشیم چرا که دشمن همان دشمن است.

وی خاطر نشان کرد: ملت غیور ایران مسیر استقامت و قوی تر شده اند را پیدا کرده اند، دشمن از قوی تر شدن ملت ایران ایران می ترسد، امروز نیروهای نظامی ایران که در حال دفاع از مرزهای فیزیکی و جغرافیایی کشور هستند به خار چشم دشمن تبدیل شده اند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 134376

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/video/134376/شکست-خفت-بار-لشکر-ابرهه-کاخ-سفید-نیروهای-نظامی-ایران-خار-چشم-دشمن-هستند

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir