تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳
فرمانده سپاه سراوان گفت: با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا ۱۵۰۰ عدد ماسک به صورت رایگان میان بازاریان، کسبه و افراد نیازمند سراوان توزیع شد.
به گزارش عصرهامون؛ احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: بنا به گفته کارشناسان حوزه بهداشت و درمانی یکی از موثر ترین  روش های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا استفاده از ماسک از اماکن عمومی است که در همین راستا سپاه شهرستان سراوان اقدام به توزیع ماسک میان نیازمندان، کسبه و بازاریان کرده است.

وی افزود: در روزهای اخیر یک هزار و ۵۰۰ عدد ماسک به صورت رایگان به همت معاونت اجتماعی سپاه شهرستانی سراوان بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع شد.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر این، ۲  مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در سراوان و گلشن تجهیز و در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت واکسینه شدن شهروندان قرار گرفته است.

مالدار خاطر نشان کرد: از سوی دیگر پزشکان، کارشناسان فوریت های پزشکی، پزشک یار، بهیار و نیروهای جهادی سپاه به منظور ارایه خدمت به مردم و بیماران کرونایی به نقاط مختلف شهرستان اعزام شده اند و در حال خدمت رسانی به مردم این خطه از کشور هستند.

وی اذعان کرد:vهمچنین بسته های معیشتی تهیه شده برای بیماران متاثر از ویروس کرونا نیز با همکاری شبکه بهداشت و درمان و حوزه های مقاومت بسیج به این افراد اهدا خواهد شد.


انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcjmhevxuqethz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما