تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶
کاربران فضای مجازی به قطعی هفت ساعته آب و برق در سراوان، مهرستان، سیب و سوران و گلشن واکنش نشان دادند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ درحالی قرار بود روز گذشته برق شهرستان های سراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشن به مدت سه ساعت و از ساعت پنج تا هشت صبح روز جمعه به دلیل تعمیرات خط ریلی زاهدان_ چابهار توسط برق منطقه ای سیستان و بلوچستان قطع شود که بیش از هفت ساعت به طول انجامید.


طولانی شدن قطع برق در شرقی ترین نقطه کشور که در بعضی از نقاط همراه با قطعی آب و آنتن موبایل همراه بود واکنش کاربران فضای مجازی را در توییتر به همراه داشت.

نوید پارسائیان در توئیتی نوشت: باز هم قصه پر غصه سیستان مظلوم و بلوچستان محروم! آقایان مسئول قطعی 7 ساعت برق و آب در شهرستان سراوان چه توجیهی میتونه داشته باشه!!
جز بی کفایتی مسئولین امر؟!
کاربر کابوس بلوچستان نوشت: قرار بود اداره برق سراوان 3 ساعت بدلیل تعمیرات برق رو قطع کنه، اما مردم شهرستان 7 ساعت قطعی برق داشتند که موجب نارضایتی مردم شد، رئیس شرکت برق منطقه ای به یک عذرخواهی اکتفا کرد و گفت با افراد خاطی برخورد میشود...
لازم به ذکر است که آب هم قطع شد!بهنام نوشت: روابط عمومی توزیع برق سراوان اعلام میکنه از ساعت 5 صبح به مدت 3 ساعت خاموشی!! نمیدونم چه جوری حساب کردن تا نزدیکای 2 بعدازظهر همچنان منتظر وصل شدن برق بودیم.


کاربر درهان بلوچ نیز نوشت: ساعت هشت سال و کلاه کردم برم نون بگیرم، رسیدم نونوایی دیدم به دلیل قطعی برق پخت نمیکنه تا برگشتم خونه آیفون رو زدم دیدم خونه هم برق و آب نداریم هاج و واج مونده بودم.


فاطمه بلوچستانی نوشت: قطعی برق بی برنامه در سراوان ما رو کلافه کرده! قرار بود 3 ساعت برق قطع بشه ولی 7 ساعت طول کشید، جالبه با قطعی آب همراه هست و مردم برای نماز جمعه با مشکل آب برخوردند!انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdce7e8zpjh8ewi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما