تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴
فرمانده انتظامی زاهدان هشدار داد: ایستگاه‌های صلواتی در توزیع نذورات دقت کافی داشته باشند و از افراد ناشناس نذورات قبول نکنند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، غلامرضا جعفری در نشست توجیهی و هماهنگی موضوعات انتظامی و امنیتی تاسوعا و عاشورای حسینی در زاهدان اظهار داشت: پلیس در ماه محرم از ظرفیت تمام نیروهای خود برای تامین امنیت و برقرار مراسم عزاداری بدون هیچ‌گونه رخداد ناامنی استفاده خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه امنیت زاییده تولید اجتماعی است، گفت: امنیت اجتماعی با مشارکت مردم به وجود می‎آید از اینرو بر همکاری بیشتر مردم و هیئات مذهبی با پلیس تاکید می شود که نیاز است هیئات مذهبی قبل از دسته‌روی برای اتخاذ تدابیر امنیتی مسیرهای حرکت را از طریق شماره 146 اعلام کنند تا پلیس نیز علاوه بر بسیج در کنار آنها حضور داشته باشد.
این مسئول با بیان اینکه پلیس همیشه در همه ایام کنار مردم است، افزود: پلیس در کنار مردم برای برگزاری عزاداری امام حسین(ع) به بهترین نحو تلاش می‎کند و تا امروز شور و شعور حسینی به ویژه در شهرستان زاهدان به خوبی اجرا شده به طوری که در ماه محرم تعامل بین پلیس و مردم دوچندان می شود.
جعفری در ادامه ضمن توصیه به مسئولان برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر مبنی بر توزیع نذورات مردمی گفت: ایستگاه‌های صلواتی در توزیع نذورات دقت کافی داشته باشند و از افراد ناشناس نذورات قبول نکنند.
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان با اشاره به شناسنامه‌دار کردن ایستگاه‌های صلواتی در زاهدان بیان کرد: برای تامین امنیت مراسم عزاداری امام حسین(ع) به ویژه در روزهای عاشورا و تاسوعا از ظرفیت بیش از 200 پلیس افتخاری در زاهدان استفاده می‎شود.
انتهای پیام/4382
https://www.asrehamoon.ir/vdcivqay.t1aqr2bcct.html
منبع : پایگاه خبری زاهدانه
نام شما
آدرس ايميل شما