کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان مطرح کرد

بهره برداری از323پروژه در استان طی هفته دفاع مقدس

28 شهريور 1396 ساعت 8:26

مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: 323پروژه مختلف اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گروه های جهادی در هفته دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.


سرهنگ علی اکبر جعفری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: در طی هفته دفاع مقدس و امر به معروف و نهی از منکر،323پروژه مختلف شامل 136پروژه محرومیت زدایی، 170طرح گروه های جهادی و 17پروژه اقتصاد مقاومتی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: این پروژه ها طی ویدئو کنفرانسی در اواسط هفته دفاع مقدس و به صورت همزمان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی بیان کرد: برنامه های بسیج سازندگی در راستای رفع محرومیت ها و عقب ماندگی های استان در کنار برنامه های دستگاه ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی بوده و نمی تواند این اقدامات را موازی کاری با دولت دانست.
سرهنگ جعفری تصریح کرد: با کارهای اقتصاد مقاومتی زمینه اشتغال تعداد قابل توجهی از افراد جویای کار در استتان فراهم شده است.
وی با اشاره به رویکرد قطب بندی محصولات هر شهرستان، تاکید کرد افراد می توانند با تشکیل تعاونی از تسهیلات کم بهره و حمایت ها و پشتیبانی های بسیج سازندگی بهره مند شوند.
 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 98405

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/video/98405/بهره-برداری-از323پروژه-استان-طی-هفته-دفاع-مقدس

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir