دربارهء ما

پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون ، حاصل فعالیت گروهی از جوانان فعال در دنیای مجازی ست که با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و حفظ وحدت در استان سیستان و بلوچستان و همچنین صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقررات نظام ج.ا.ا اداره می شود.

عصرهامون وابسته به هیچ ارگان ، نهاد و حزب و جناح سیاسی نبوده وبه اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصولگرائی سرسپردگی ندارد که علت آن دل در گرو ولایت امر که بزرگ ترین سکان دار و ستون نظام جمهوری اسلامی ایران  است، سرسپردگی دارد.

این پایگاه خبری تحلیلی با حفظ نگاه ویژه خود نسبت به مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان و پرهیز از دامن زدن به اختلافات قومی مذهبی و دوری از درگیری های رسانه ای کم فایده و بعضا بی فایده گام بر می دارد و آماده است تا با درج اخبار ، تحلیل ها و مقالات صاحب نظران  و فرهیختگان زمینه ای مناسب برای تجمیع افکار و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

همکاران پایگاه خبری عصرهامون رعایت قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را برخود لازم دانسته و علاوه بر رعایت قانون تلاش خواهند کرد که از دایره اخلاق حرفه ای خارج نشود.که می توان در شعاع این دایره به پرهیز ار انتشار اخبار کذب ، دوری از بزرگنمایی های مغرضانه و سوء گیری های بیجا، اجتناب از تهمت و توهین ، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها اشاره کرد.

عصرهامون همچنین تا حد امکان ، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شود و نیز مطالبی که از طریق تماس با ما ارسال می شوند منتشر می نماید و بدیهی است که نظرات حاوی توهین، تهمت و اسائه ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا با هدف دروغ پردازی و سیاه نمایی های مغرضانه منتشر نخواهند شد.

پرسنل عصرهامون پیشاپیش از نقدهای منصفانه و راهنمایی های مخاطبان عزیز در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری تحلیلی به گرمی استقبال می نماید.

با تشکر

پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون

مهم ترین اولویت دستگاه اجرایی در استان از نگاه شما چه باید باشد؟
توجه به زیرساخت ها در استان
توزیع عادلانه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی
مرتفع نمودن مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی
برخورد با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری ها