سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,18 May 2021
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
وقوع 51 درصد حوادث کار در کارگاه های ساختمانی/89 کارفرما به مراجع قضایی معرفی شدند
رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیشترین مخاطرات کار مربوط به کارگاه های ساختمانی بوده و بیش از 51 درصد حوادث در این کارگاه ها اتفاق می افتد.
 
راشکی، مدیر عامل هلال احمر استان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: در حال تنظیم تفاهم نامه برای تجهیز مدارس ابتدایی و پیش دبستانی استان به سیستم گرمایشی استاندارد هستیم.
 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:بودجه امسال استان سیستان وبلوچستان در شاخص های آموزش عالی، آموزش و پرورش، اقتصاد و اشتغال رضایت بخش است.
 
از ساخت پیست دومیدانی تا احداث زورخانه و سالن ورزشی
فرماندار شهرستان دلگان از اجرای ۱۲ پروژه ورزشی در این شهرستان خبر داد و گفت: رتبه نخست آغاز پروژه های ورزشی سیستان وبلوچستان به دلگان اختصاص یافت.
 
محبی
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان گفت: در سال جاری در خصوص مبارزه هدفمند با قاچاقچیان به ویژه برخورد با سرشبکه های کالا و ارز اقدامات مؤثری در استان انجام پذیرفته که نشانگر پیشرفت در دستیابی به اهداف و راهبردهای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ...
 
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از افتتاح دو هزار و 121پروژه محرومیت زدایی در سیستان وبلوچستان و جنوب کرمان خبر داد.
 
سومین میزخدمت در زاهدان برگزار شد/مدیران دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم آماده اند
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت هفته بسیج، دو میز خدمت دیگر درزاهدان برگزار ‏شد که این برنامه ها با استقبال بسیار خوب مردم و مدیران دعوت شده روبرو شد.‏
 
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از برگزاری اردوی جهادی در قالب "میز خدمت" در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح کاهش آلام مردم در مناطق حاشیه شهرها و روستاها می باشد.
 
‏130هزار خانوار سیستان و بلوچستان مشمول دریافت سبد غذایی/ مردم نگران عدم دریافت بسته های غذایی نباشند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: براساس آمارهای دریافتی از بهزیستی و کمیته امداد امام ‏خمینی(ره)، 130هزار و 200خانوار در استان مشمول دور سوم سبدهای غذایی می شوند که از 48ساعت گذشته درحال دریافت ‏آنها از فروشگاه های معتبر می باشند.‏
 
نظرخواهی در مورد استاندار جدید از نمایندگان صورت نگرفته/استاندار باید در راستای رفع مشکلات مردم در سیستان و بلوچستان تلاش کند‏
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز از سوی وزارت کشور نظرخواهی در مورد استاندار جدید از نمایندگان صورت نگرفته است.‏
 
سعید پیرامون قهرمان فوتبال ساحلی ایران
ملی پوش فوتبال ساحلی ایران گفت: مسابقات بین قاره ای امارات در سطح بالایی برگزار شد که ایران توانست ابرقدرت هایی همچون روسیه، آمریکا و برزیل را شکست دهد.
 
بیست و هشتمین جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان در ایرانشهر برگزار می شود
دبیر بیست و هشتمین جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان گفت: بیست و هشتمین جشنواره تئاتر سیستان و بلوچستان باحضور١٥٠هنرمند در شهرستان ایرانشهر برگزار می شود.
 
بازی دلار و تحریم بر اقتصاد ایران اثری ندارد
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقش اقتصادی ایران در دنیا قابل حذف نیست، گفتند: آمریکا نمی تواند با بازی دلار و تحریم بر اقتصاد ایران تأثیر بگذارد.
 
13آبان
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران 13 آبان سیلی محکمی بر دشمن می زنند، گفتند: ملت ایران ملتی آگاه، بصیر و همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه هستند که تحریم های دشمنان در اراده پولادین آنان تاثیری نخواهد گذاشت.
 
2157استعلام در حوزه منابع طبیعی پاسخ داده شد/‏تایید67 فقره استعلام معدن در استان
معاون حفاظت‌ و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: تعداد دو هزار و 157 ‏استعلام در حوزه منابع طبیعی درطی 6 ماه نخست سالجاری پاسخ لازم خود را دریافت کردند.‏
 
راهپیمایی 13 آبان
علما و روحانیون اهل سنت و تشیع سیستان وبلوچستان ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در راهپیمایی 13 آبان گفتند: مردم در این راهپیمایی با شعارهای کوبنده مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.
 
گلایه مخترع سیستانی از بی توجهی مسئولان به 3 اختراع
مخترع جوان سیستانی با بیان اینکه تاکنون سه وسیله با هزینه شخصی و بدون حمایت نهادهای دولتی اختراع کرده ام، گفت: برای هر یک از وسایلی که به ثبت رسانده ام، هیچ نهادی ازمن حمایت نکرده است.
 
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه باید محکم، قاطع و علنی برای آزادی دیپلمات ایرانی اقدام کند.
 
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه باید تمام همت خود در ماجرای دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به کار گیرد و از مطالبات کشور در این خصوص پیگیری و دفاع کند.
 
دشمن وحدت شیعه و سنی را نشانه گرفته است/تروریستها منتظر پاسخ اعمالشان باشند
فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: درحال حاضر دشمن وحدت شیعه و سنی را در کشور نشانه ‏رفته است، باید هوشیار بوده و از آن پاسداری کنیم.‏