چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۱
قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج کشور:
وجود علمای در خط اسلام ناب محمدی(ص) مایه برکت و خیر نظام است
 
قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: وجود علمای در خط اسلام ناب محمدی(ص) مایه برکت و خیر نظام است.
به گزارش عصرهامون به نقل از سپاه سلمان، رسول شکری نیا در دیدار با نماينده مردم سيستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری که در دانشگاه مذاهب اسلامی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت:  وجود علمای آگاه؛  به روز و در خط اسلام ناب محمدی(ص) مایه برکت و رحمت و خیر فراوان در نقاط مختلف کشور از جمله سیستان و بلوچستان است.
وی با اشاره به مواضع منطقی و درست علمای دین در هدایت افکار عامه مردم افزود: در زمانه ای که تفکرات تکفیری درجامعه و جهان اسلام سبب اسلام هراسی گسترده ای در دنیا شده، وجود تفکر اسلام ناب محمدی(ص) در قاموس علمای ارزشمند دینی که وجودشان مایه برکت و رحمت است به شناخت حقیقی اسلام در بخش های مختلف کمک می کند.
وی با تاکید بر اینکه ما  به وجود  علمایی که اسلام حقیقی را به دنیا معرفی کنند نیاز داریم  تصریح کرد:‌ باید ابتدا  از استان دارای ظرفیت خود سپس منطقه و کشورهای جهان اسلام شروع کنیم چرا که اسلام حقیقی ظرفیت جهانی شدن را دارد.
وی با اشاره به اینکه حرکتی را که پیامبر اعظم 1400 سال پیش شروع کردند تا قیامت متوقف نخواهد شد افزود: دشمنان قران کریم تلاش بسیاری می کنند تا در کشورهای مختلف جریانات غیر همسو  با انسانیت نظیر قران سوزی و توهین به پیامبر(ص) اعظم را انجام می دهند که البته پاسخ این حرکت سخیف را گرفتند و این حرکت به صورت نخواسته سبب برکت شد و جمع کثیری از مردم اروپا و آمریکا اسلام را شناختند و موج اسلام خواهی جدیدی شکل گرفت.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند" کاری که در فضای مجازی انجام می شود به مثابه ی جهاد است" افزود: نظام جمهوری اسلامی احترام ویژه ای برای علمای بزرگوار و حقیقی قائل است و علمایی که در این عرصه دارای بینش هستند، جایگاه ویژه ای در بین مردم دارند.
وی ادامه داد: با استفاده از فناوری نوین امروز حجم گسترده ای از هجمه ها علیه نظام؛ اسلام و انقلاب شکل گرفته که بخش اعظم آن هم مربوط به اسلام هراسی است و مختص ایران اسلامی هم نیست اما  چون ایران پرچم دار اسلام ناب، است هجمه ها به آن زیاد است.
شکری نیا  به ظرفیت گسترده حوزه فضای مجازی اشاره کرد و افزود: این حجم گسترده از طریق فناوری های نوین؛ شبکه ها ی اجتماعی؛ موبایلی و سایتها در اختیار مردم قرار گرفته است و جنگ رسانه ای گسترده ای در حال شکل گیری است و ما اکنون در معرکه جنگ هستیم از این رو باید با نگاه جهادی به این موضوع دفاع مقدسی شکل دهیم که دنیا مبهوت توان مقابله با ما قرار گیرد.
وی در ادامه داشت: اینکه علمای دین به روز هستند و مواضع به موقع اتخاذ می کنند و  به موقع به داد اسلام و  انقلاب می رسند موجب برکات زیادی است؛  ما  نیز از این ظرفیت استفاده کرده و  به عنوان فرزندان انقلاب و رهبری در قالب بسیج  به وسعت نظام مقدس جمهوری اسلامی در این مسیر حرکت می کنیم.
قائم مقام مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در پایان از مواضع اصولی، انقلابی و به موقع مولوی سلامی در دفاع از اسلام، انقلاب و مردم ایران تقدیر کرد.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۵۲۵۱


ارسال