دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ,27 February 2017
گنجینه افلاکیان
فرزند شهید: سرم برود ولایت و  رهبری را ترک نمی کنم/ خواهر شهید: داعش بداند امثال محسن زیاد است/ برادرم همرزم شهید«عالی و نیکبخت» بود

گفت و گویی با خانواده خبرنگار شهید مدافع اسلام؛

صبح امروز خبرنگاران پایگاه خبری عصرهامون با حضور در منزل مادر خبرنگار شهید مدافع اسلام محسن خزایی با خانواده این شهید بزرگوار ابراز همدردی کردند.

 
پدر شهید با بیان اینکه مجید تنها 8 سال داشت، گفت: فرزندم در حالی که با دوستانش در راهپیمایی علیه رژیم طاغوت شرکت کرده بود به ضرب گلوله ناجوانمردانه عمال طاغوت قطع نخاع شد.
حدود یک قرن از بزرگترین فاجعه و نسل‌کشی انگلیس در خاورمیانه می‌گذرد؛ فاجعه‌ای که حدود نه میلیون نفر قتل‌عام می‌شوند؛ اما آیا می‌دانید قربانیان این فاجعه و قحطی، ایرانی‌ها بوده‌اند؟
جانباز دوران هشت ساله دفاع مقدس با اشاره به برداشت های آمریکا از پول های بلوکه شده ایران گفت: وزارت خارجه پیگیر حقوق و غرامت جانبازان شیمیایی از آمریکا باشد.
عصر هامون به مناسبت سوم خرداد تصاویر شهدای ایثار و مقاومت عملیات غرور آمیز بیت المقدس را برای معرفی بهتر این شخصیت های معنوی منتشر می کند.
پيكر مطهر شهيد گروهبان يكم منوچهرجويني از شهداي نيروي انتظامي خاش روز پنجشنبه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در زهك تشييع و در زادگاهش شهرك محمد چاكرم اين شهرستان در كنار ياران شهيدش به خاك سپرده شد.
در اقدامی انسانی، مسئولیت درمان فاطمه دختر معلم فداکار خاشی توسط قرارگاه قدس تقبل و یک مدرسه 2 کلاسه به نام وی ساخته خواهد شد.
حمید رضا کنگوزهی معلم 27 ساله دیار بلوچستان بود که آخرین درسش را روی تخته ایثار و فداکاری برای دانش‌آموزان و مردم نوشت و خود رویا شد و به خاطرات ماندگار مردم پیوست و یادش تا ابد افتخار جایگاه پیامبریش شد.
شهدای گمنان یادگارانی ارزشمند از دوران دفاع مقدس بوده که با نثار جان خویش آرامش و آسایش را به هموطنان خود اهدا نموده اند.
هنرمند بسیجی همزمان با سال تحویل 1395 وصیت نامه شهدا را در قالب کارت هدیه در جوار مزار شهید سردار لکزایی به میهمانان نوروزی نیمروز هدیه داد.
عصر روز دهم بهمن ماه، خبر تلخی جای خود را در سرخط خبرهای مهم کشور باز کرد خبر می گفت، ما یکی از قدیمی ترین و موثرترین نظامیان کشور را از دست داده ایم "شیخ محمد" ارتش، پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری، هوای رفتن کرده بود.
مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان از برگزاری پیش کنگره 36 هزار دانش آموز کشور در سیستان و بلوچستان خبر داد وگفت: پرداختن به مقوله شهادت و تلاش در راستای برگزاری این کنگره ها اقدامی ماندگار در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی است.
زندگینامه شهیدان خطه سیستان درهشت سال دفاع مقدس و بخصوص شهید میرحسینی سرشار از معنویت و ایثار و شهامت در راه خداوند است.
پیکر شهید الله ‌یار یعقوبی صبح امروز بر دستان مردم شهید‌پرور زاهدان تشییع و به خاک سپرده شد.
یکی از همرزمان شهید می گوید: "میرحسینی" شهیدی است که جای تیر شهادتش را نشان داد و وصیت کرد در هر مجلس و محفلی از رهبری و ولایت فقیه سخن بگویید.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد