چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ ,17 July 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: حمله افراد مسلح ناشناس به یک خودروی مسافربر شخصی موجب شهادت یک مامور نیروی انتظامی و راننده این وسیله نقلیه شد.
محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به شهادت یک مامور نیروی انتظامی در نیکشهر، اظهار کرد: ظهر امروز استوار دوم مرتضی خانی بندانی در سه راهی روستای کیشک نیکشهر در حال بازگشت از سفر شخصی از قصرقند بود که هدف افراد مسلح قرار گرفت و در ادامه خودروی حامل وی واژگون می شود که در این حادثه این مامور نیروی انتظامی نیکشهر و راننده مسافرکش خودروی به شهادت رسیدند.
 
وی افزود: در این حادثه یک خودروی حامل افراد ناشناس به خودروی مذکور نزدیک شده و به آنان تیراندازی می کنند و پس از اطمینان از فوت سرنشینان از محل متواری می شوند.
 
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با تاکید بر اینکه اقدامات اولیه برای شناسایی ضاربان انجام شده است، بیان کرد: پس از اطلاع از این حادثه و با دستور قضایی، تیمی از کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند که همچنان تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت ادامه دارد.
 
وی ادامه داد: برخی رسانه ها اخباری در این باره منتشر کرده اند که دارای برخی اشکالات اساسی است که از این طریق اعلام می شود این حادثه در نیکشهر به وقوع پیوسته و نمی توان گفت یک اقدام شخصی بوده یا اینکه ایشان را با شخص دیگری اشتباه گرفته اند چرا که همچنان تحقیقات در حال انجام است و بی تردید پس از کامل شدن تحقیقات این پرونده، خبرهای بعدی به اطلاع عموم خواهد رسید.

گل محمدی در پایان با تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضا با برهم زنندگان امنیت شهروندان، تصریح کرد: هیچ مجرمی نمی تواند از دست قانون فرار کند و حافضان امنیت در کنار دستگاه قضا با جدیت با هر گونه اقدام مجرمانه برخورد خواهند کرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۰۳۶۵


ارسال